Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

شایعه: شرکت سونی در حال توسعه‌ی بازی ترسناکی است

1 30

بر اساس گزارشی از جانب اینسایدری با نام امری کایا (Emre Kaya)، شرکت سونی (Sony) در حال توسعه‌ی بازی ترسناکی است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

البته هیچ‌گونه اطلاعاتی از نام و بازه‌ی زمانی عرضه‌ی آن تاکنون منتشر نشده است. در نتیجه طرفداران حدس می‌زنند که این بازی نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Siren و یا Blood Curse باشد. به هر حال قطعا اضافه شدن بازی جدیدی به خانواده‌ی عناوین شرکت سونی، خبر بسیار خوشحال‌کننده‌ای برای طرفداران محسوب می‌شود. کایا در این خصوص توضیح داد:

من مطلع هستم که به جز خبرهای مربوط به مجموعه‌ی Batman، پیام‌های زیادی را درباره‌ی بازیهای ویدئوی ارسال نمی‌کنم ولی من شنیده‌ام که شرکت سونی در حال توسعه‌ی بازی ترسناکی است.

قطعا این بازی برروی کنسول پلی‌استیش ۵ منتشر خواهد شد و تنوع عناوین شگفت‌انگیز شرکت سونی را نیز بیشتر خواهد کرد. به هر حال این موضوع فعلا در حد شایعه باقی می‌ماند و ما بایستی تا انتشار بیانیه‌ی رسمی شرکت سونی صبر کنیم.

کنسول پلی‌استیشن ۵ در تعطیلات ۲۰۲۰ میلادی روانه‌ی بازار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این کنسول را از نشانی قرار گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایند. به تازگی نیز تصویری از رابط کاربری این کنسول در فضای مجازی فاش شده است.

منبع: PSU

نظر اول
  1. SHEPARD
    SHEPARD says

    بازی ترسناک سونی چی بشه.اگه مثل اوت لست باشه خوبه.ترسناک فقط اول شخص.شایدچندسال دیگه پلی۵ خریدم.خخخ

    ۱

یک پاسخ دهید