Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

نظرات اولیه‌ی منتقدین نسبت به بازی Doom Eternal

5 37

اکنون با نزدیک شدن به انتشار بازی Doom Eternal منتقدین به نسخه‌ی بتای آن دسترسی پیدا کرده و نظرات خود را نسبت به تجربه‌ای که از آن داشتند، ارائه دادند. در ادامه با گیموران همراه باشید.

 شکی نیست که بازی Doom Eternal یکی از مورد انتظارترین عناوین سال جاری بوده و بسیاری از طرفداران نیز تشنه‌ی تجربه‌ی آن هستند. از این رو منتقدین معتبر نیز نظرات اولیه‌ی خود را درباره‌ی آن ارائه کرده‌اند تا بازی‌بازان نیز بتوانند انتخاب و دید درستی را نسبت به آن داشته باشند. بدون توضیح اضافه‌ای، شما را به مطالعه‌ی نظرات مختلف وب‌سایت‌های معتبر دعوت می‌کنیم:

Gamespot:

بازی Doom Eternal در همان ۳ ساعت بیشتر از تمام نسخه‌های سری Doom، تجربه‌ای شگفت‌انگیز را به شما ارائه می‌دهد:

در حالی که تجربه‌ی ۳ ساعته بازی Doom Eternal نسبت به نسخه‌ی کامل آن چندان طولانی نیست ولی صرف نظر از آن، شما نمی‌توانید خوش‌ساخت بودن آن را انکار کنید. ممکن است که شما به دلیل لایه‌های اضافه شده از جنبه‌های مختلف به این مجموعه، در خرید آن تعلل کنید ولی با توجه به تجربه‌ی من از آن، استودیوی اید سافتور (id Software) به شدت تلاش کرده است که تمام مکانیزم، سلاح و توانایی‌ها با هدف خاصی در این بازی پیاده‌سازی شوند. شما نمی‌توانید از تیراندازی بی‌فکرانه و یا دقیق آن دل کنده و این عنوان حقیقتا عنوانی در سبک تیراندازی اول شخص بوده که به شدت خشن و خونین است.

Polygon:

بازی Doom Eternal مانند Evil Dead 2 بوده که با بودجه‌ی سری Avengers ساخته شده است:

غافل‌گیری من را پس از گذشت حدودا ۴ سال تصور کنید که به تجربه‌ی بازی Doom Eternal می‌پردازم؛ عنوانی که مانند اجداد خود بوده و تمام جنبه‌های مختلفی که این مجموعه اقتضا می‌کند را دارا است. سری Doom در تمام جنبه‌های خود مانند کارتونی در صبح روز شنبه بوده و بازی Doom Eternal نیز آن را کاملا و بیشتر از دیگر نسخه‌های این مجموعه درک کرده است.

IGN: 

بازی Doom Eternal مانند ریف‌های گیتار شگفت‌انگیز عمل می‌کند.

این بازی از هر لحاظ طراحی شده است تا شما را دائما در نوک صندلی نگه دارد؛ حتی بیشتر از دیگر نسخه‌های گذشته. همچنین هم‌زمان مبارزات، ماجراجویی چالش برانگیز و غافل‌گیری‌های شگفت‌انگیزی و باارزشی را به شما ارائه می‌دهد. برای مثال در اواسط تجربه‌ای که از این بازی داشتم، توانستم ارتباطی ذهنی با بالگرد یک رونانت (Revenant) برقرار کرده و دشمنان را با پرواز بر فراز میدان نبرد و شلیک پیاپی موشک نابود سازم.

بازی DOOM Eternal قرار است در تاریخ ۱ فروردین ۱۳۹۹ (۲۰ مارچ ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. همچنین نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن نیز با کمی تاخیر و در تاریخی نامشخص عرضه خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرا گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایند.

منبع: Pushsquare

5 نظرات
 1. SHEPARD
  SHEPARD says

  لعنتی انگار ترکونده.طرفدارای دوم الان خیلی خوشحالن.متای بالای۹۰پیش بینی میشه

  ۱
  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says

   تبریک میگم به همتون و از جمله خودم. البته تبریک اصلی رو روزی که متاش منتشر شد باید گفت ;]

 2. dragon 313
  dragon 313 says

  سلام خدمت دوستان،واقعا فوق العاده است و امیدوارم همه از آن لذت ببرند.تشکر از نویسنده محترم.

  ۱
  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says

   ممنون امیر جان.. امیدوارم خودت نفر ازش لذت ببری … این گیم از تریلراش شاهکاره چه برسه که خودش بیاد 🔥🔥

 3. حسن عمو
  حسن عمو says

  یک شوتر اول شخص تو بالاترین درجه سختیش نشون میده که چقدر مکانیکاش بالانسه. شوتر بالانس شده ی بکش رد شو ام آرزوست.

یک پاسخ دهید