Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

مجموعه‌ی Half-Life در فروشگاه استیم رایگان شد

2 21

اکنون که مجموعه‌ی Half-Life و مخصوصا بازی Half-Life: Alyx به شدت بر سر زبان‌ها قرار دارد، شرکت ولو (Valve) تصمیم گرفته است که تا انتشار آن، نسخه‌های مختلف این مجموعه را به صورت رایگان در فروشگاه استیم قرار دهد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

قطعا بازگشت سری Half-Life، با رونمایی از Half-Life: Alyx همگان را غافل‌گیر و هیجان‌زده کرد. این بازی قرار است تجربه‌ای به یادماندنی و جذاب را در هدست‌های واقعیت مجازی ارائه داده و این مجموعه را وارد مرحله‌ی جدیدی از حیات خود کند. اما توسعه‌دهندگان این بازی از قبل تایید کرده‌اند که داستان آن در فاصله‌ی جریانات نسخه‌ی اول و دوم آن خواهد بود. البته بخش‌هایی از تریلر به نمایش در آمده، مربوط به ادامه‌ی این عنوان می‌شود که ممکن است در محصول نهایی نیز آن‌ها را شاهد باشیم. با این تفاسیر، بهتر است که پیش از انتشار آن، نسخه‌های پیشین این مجموعه را تجربه کنید.

اکنون در همین راستا، شرکت ولو تا پیش از عرضه‌ی جهانی بازی Half-Life: Alyx، مجموعه‌ی Half-Life را به صورت رایگان در فروشگاه استیم قرار داده است. این بدین معنی بوده که شما اکنون می‌توانید بازی‌های Half-Life 1 and 2، اپیزودهای مختلف Half-Life 2، Half-Life: Opposing Force و Team Fortress Classic را هم‌اکنون به صورت رایگان تجربه کنید.

بازی Half-Life: Alyx در مارچ ۲۰۲۰ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین گزارشاتی منتشر شده است که به عرضه‌ی آن برروی هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر اشاره دارد. همچنین شرکت والو تایید کرده است که بخش چندنفره نیز در این بازی وجود نخواهد داشت. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایند.

منبع: Gamingbolt

2 نظرات
 1. Sammy
  Sammy says

  جوووووووووووووووووووووووووونظ!هیچی بهتر از این نمیشه!😀

  ۱
  1. Electropop
   Electropop says

   از گیمفا چه خبر نفوذی؟ عشقام خوبن؟ بهشون سلام برسون، بگو خیلی نامردین، خیلی کیثافتین.به قول شاعر:داینا، چشمات مثل آتشه

یک پاسخ دهید