Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

توسعه‌دهنده‌ی بازی Godfall به دموی فاش شده از آن واکنش نشان داد

0 8

سرانجام توسعه‌دهنده‌ی بازی Godfall یعنی استودیوی کانترپلی گیمز (Counterplay Games) به فاش شدن دموی این عنوان واکنش نشان داد که در ادامه به مرور آن می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

همان‌طور که مستحضر هستید، به تازگی تیزری ۶ ثانیه‌ای از بازی Godfall لو رفت و در پی آن، شخصی تیزر کامل آن را در وب‌سایت Reddit فاش کرد. ما توانستیم بخش‌های مختلفی از گیم‌پلی و مبارزات این بازی را در تریلر لو رفته شاهد باشیم که به شدت توجه بسیاری از بازی‌بازان را به خود جلب کرده است. اکنون سرانجام استودیوی کانترپلی گیمز با ارسال پیامی در صفحه‌ی رسمی این بازی، به فاش شدن این تریلر واکنش نشان داده و اطلاعاتی را از آن منتشر کرده است. آن‌ها در این پیام اعتراف کرده‌اند که این ویدئو اندکی قدیمی و مخصوص اجرا برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی است. در نتیجه این تریلر هرگز نشان‌دهنده‌ی محصول نهایی نیست که برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ اجرا خواهد شد. آن‌ها در این خصوص اظهار داشتند:

سلام بر همگی! ما تایید می‌کنیم که ویدئوی فاش شده برای سال گذشته و مخصوص اجرا برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی بوده است، که در کنفرانسی خصوصی به نمایش در آمد. ما با هیجان شما انرژی گرفته و به شدت علاقه داریم تا نشان دهیم که این عنوان چه پیشرفت‌هایی را تاکنون داشته است. منتظر اخبار جدیدی از آن باشید.

شما می‌توانید به عنوان یادآوری، ویدئوی فاش شده را در قسمت پایین مشاهده کنید:

بازی Godfall یکی از عناوین زمان عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ محسوب می‌شود که در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی روانه‌ی بازار خواهد شد. همچنین توسعه‌دهندگان آن برای خلق این بازی، رویکردی Co-op را در نظر گرفته‌اند. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایند.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید