Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

خلاصه داستان فیلم Doctor Strange 2 فاش شد | بازگشت ریچل مک‌آدامز

0 12

با وجود تمام مشکلاتی که شرکت مارول (Marvel) در مسیر ساخت فیلم Doctor Strange 2 تجربه کرده است، این شرکت به دنبال کارگردان جدیدی پس از خروج اسکات دریک‌سون (Scott Derrickson) از این فیلم خواهد بود. در ادامه با گیموران همراه باشید.آن‌طور که در خلاصه‌ی داستان این فیلم مشخص شده است، وقایع فیلم بعد از داستان فیلم Avengers: Endgame اتفاق می‌افتد. دکتر استفان استرنج (Dr. Stephen Strange) به تحقیقاتش بر روی سنگ زمان ادامه می‌دهد ولی یکی از دوستان قدیمی او تبدیل به دشمن می‌شود و سعی در نابودی تمام جادوگران کره‌ی زمین دارد.

همان‌طور که می‌دانید سنگ زمان در پایان فیلم Avengers: Endgame نابود شد. این‌که دکتر استرنج چگونه در فیلم جدید هم‌چنان به این سنگ دسترسی دارد هنوز مشخص نشده است.

لیست بازیگران منتشر شده در فیلم Doctor Strange 2 شامل چند اسم نام آشنای دنیای مارول است. از جمله این بازیگران می‌توان به الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen)، بندیکت وانگ (Benedict Wong) و ریچل مک‌آدامز (Rachel McAdams) اشاره کرد.

مشکلاتی در فرایند تولید این فیلم، مانند کناره‌گیری کارگردان به وجود آمده است که باعث تاخیر در مراحل تولید فیلم شده است. البته این اولین مرتبه نیست که کمپانی مارول با این شکل از مشکلات رو‌به‌رو می‌شود. پیش از این فیلم‌های Guardians of the Galaxy Vol. 3 و Ant-Man نیز مشکلات مشابهی را نیز تجربه کرده‌اند.

منبع: comicbook

یک پاسخ دهید