Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تصاویری از کنسول اکس‌باکس سریز اکس فاش شد

2 34

از زمان معرفی کنسول اکس‌باکس سریز اکس در مراسم The Game Awards 2019، گزارش‌ها و تصاویری از پشت این کنسول به بیرون درز کرده است. اکنون در همین راستا، تصاویر جدیدی نیز از  این کنسول فاش شده است که در ادامه به تماشای آن‌ها می‌پرازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

ما در این تصویر می‌توانیم پشت کنسول اکس‌باکس سریز اکس را به طور دقیق‌تر مشاهده کینم که از پورت‌های HDMI، USB-A و صدا تشکیل شده است. همچنین قفل کوچکی نیز در پشت آن مشاهده می‌شود که نشان‌دهنده‌ی باز شدن آن است.

شما می‌توانید تصاویر فاش شده را در قسمت پایین مشاهده کنید:

اکس‌باکس سریز اکس

اکس‌باکس سریز اکس

فعلا تا عرضه‌ی جهانی این کنسول فاصله داریم و احتمالا مواردی از آن دستخوش تغییراتی شود. اما به هرحال محصول نهایی هرچه که باشد، این الگو را پیش گرفه و بسیار شبیه به این تصاویر است.

هنوز شرکت مایکروسافت (Microsoft) نیز نسبت به فاش شدن این تصاویر واکنشی را نشان نداده است. در نتیجه فعلا بایستی آن را تا حدودی یک شایعه قلمداد کرده و تا انتشار اطلاعات رسمی از سوی این شرکت صبر کنیم.

کنسول اکس‌باکس سریز اکس در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی روانه‌ی بازار خواهد شد. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این کنسول را از نشانی قرار گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایید.

منبع: Gamingbolt

2 نظرات
 1. SHEPARD
  SHEPARD says

  جالبه…آدم دلش میخواد یکی شو داشته باشه…خخخ.ولی امیدوارم هر کی دوست داره بتونه تهیه کنه…

  ۱
  1. HEAVY RAIN
   HEAVY RAIN says

   انحصاریهای ایکس باکس برای pc هم میان در نتیجه فکر نکنم نیازی به این داشته باشیم بهتربنهاشونم ori and the hellblade هستن به علاوه سری هیلو که بحثش جداست.

یک پاسخ دهید