Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازی Doom Eternal از بیشتر قدرت کنسول‌های نسل جاری استفاده خواهد کرد

12 65

اکنون پس از مدت مدیدی سکوت، سرانجام اخبار جدیدی از بازی Doom Eternal در حال انتشار است. اکنون طبق توضیحات توسعه‌دهندگان آن، این بازی از بیشتر قدرت کنسول‌های نسل جاری استفاده خواهد کرد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

بیشتر نقدهای اولیه‌ی منتقدین نسبت به این بازی، از تجربه‌ی آن‌ها نسبت به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان نشات گرفته است. اکنون مارتی استراتون (Mart Straton)، کارگردان این بازی، طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت VGC توضیحاتی را درباره‌ی عملکرد اجرای آن برروی پلتفرم‌های مختلف ارائه کرده است. وی در این خصوص توضیح داد:

به نظر من این بازی بهترین فناوری است که ما تاکنون خلق کرده‌ایم. ما در پایان حیات کنسول‌های نسل جاری هستیم و از این رو، تیم ما به درک درستی از سخت‌افزار این کنسول‌ها رسیده است. در نتیجه آن‌ها از بیشتر قدرت این کنسول‌ها بهره خواهند برد. ما جنبه‌های گرافیکی و پالیگان‌های این بازی را تا حداکثر ممکنه افزایش داده‌ و این عنوان قرار است برروی کنسول‌هایی اجرا شود که بازی Doom نیز در سال ۲۰۱۶ اجرا شد.

این خارق‌العاده بوده و من نمی‌توانم زیبایی این بازی را برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان به اندزه‌ی کافی بیان کنم. قطعا تجربه‌ی ویژه‌ای در انتظار شما است.

بازی Doom Eternal قرار است در تاریخ ۱ فروردین ۱۳۹۹ (۲۰ مارچ ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. همچنین نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن نیز با کمی تاخیر و در تاریخی نامشخص عرضه خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرا گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایند.

منبع: Gamingbolt

12 نظرات
 1. SHEPARD
  SHEPARD says

  چه بکش بکشی بشه توی این بازی….خیلیا براش هایپن.تریلرا نقدها هم خبر از یک بازی شاهکار میدند.وقتی پلی۱ داشتم نسخه یکشو گرفتم لامصب همه چی شطرنجی بود…آقای آهاز به پیشنهاد شما دوم۳ رو بازی کردم خیلی خوب بود.👍

  ۱
  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says

   دووم ۳ تو کل سری واسه من ضعیفترینه ولی خب در حال حاضر به خاطر گرافیکش از نسخه های ۱ و ۲ قابل تحملتره.
   راستی Borderlands رو پلی کردی؟

   1. SHEPARD
    SHEPARD says

    نسخه۱ رو یک دو ساعتی بازی کردم خوشم نیومد.fpsفقط اینارو تموم‌کردم:فیر۱و۲،کالاف ۳تامدرن و۳تابلک اپس،ولفنشتاین اولد بلود،کرایسیس۱،مدال افتخار.اینا معروف تریناش بودن.البتهdeus ex2011و۲۰۱۶هم که جزو بهترین بازیای عمرم هستن.کلن از بازیای سایبرپانکی خوشم میاد برعکس هوی راین جان.😎

    1. مهرداد آهاز
     مهرداد آهاز says

     اکی… بوردرلندز خیلی خلاقیتای زیادی تو ژانر FPS داره.. اما اگه خوشت نمیاد چرا Crysis رو پلی نمیکنی؟ فک کنم سیستمتم بکشه دیگه تا الان نسخه های قدیمو.

     1. SHEPARD
      SHEPARD says

      کرایسیس۱ که گفتم تموم‌کردم.بهترین نسخش همین۱هست.وسیستمم هم که اکثر بازیارو اجرا میکنه و من ازش خیلی راضیم.همه ی بازیای۲۰۱۹ رو توش پلی کردم.فقط لامصب با دوم۴ مشکل داره.سری دیوس ایکس رو بازی کردید؟آخه من از نسخه آخرش خیلی لذت بردم مخصوصا دی ال سی هاش.

     2. مهرداد آهاز
      مهرداد آهاز says

      Deus Ex فقط نسخه ی آخرش اونجا که میره تو اداره از پنجره ها و شیشه های اداره شهر بازی معلومه… چقدر قشنگه انصافا.

 2. SHEPARD
  SHEPARD says

  پس شماهم اهل دلید.نایسسسس

  ۱
  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says

   Game is Love, Game is Life ;]

 3. PERSIAN NAZI
  PERSIAN NAZI says

  من وایسادم اگه خدا پول برسانه دوم و سایبرپانکو همزمان بخرم

  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says

   امین نگاه به نقدای اولیه هم بنداز… ترکونده 🔥🔥🔥

  2. Sammy
   Sammy says

   شما که خوبه با ده چرخ پولاتو جا به جا میکنی!برا ما هم از هر بازی یدونه بخر🤨☺

 4. SHEPARD
  SHEPARD says

  انگار یک تریلرجدید ازش اومده.

یک پاسخ دهید