Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تریلری تبلیغاتی از بازی‌های شرکت سونی در نیمه‌ی نخست ۲۰۲۰ منتشر شد

0 13

شرکت سونی (Sony) به تازگی تریلر تبلیغاتی جدیدی از بازی‌های خود در نیمه‌ی نخست سال ۲۰۲۰ میلادی را منتشر کرده است که بر شعار «بهترین مکان برای بازی کردن» تاکید دارد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

درست است که انتشار بازی‌های بسیاری در ابتدای سال ۲۰۲۰ میلادی به زمان دیگری موکول شده است، ولی ما هم‌چنان سال شگفت‌انگیزی را پیش رو داریم. خوشبختانه بازی‌های جدیدی در کنار نسخه‌های بازسازی شده در سال جاری منتشر خواهد شد که آن را به یکی از بزرگترین سال‌های نسل هشتم کنسول‌ها تبدیل خواهد کرد. اکنون در همین راستا، شرکت سونی تریلر تبلیغاتی جدیدی از بازی‌های خود در نیمه‌ی نخست سال ۲۰۲۰ میلادی را منتشر کرده است که بر شعار «بهترین مکان برای بازی کردن» تاکید دارد.
شایان ذکر است که این تریلر نگاهی اجمالی را بر بازی‌های مورد انتظاری مانند The Last of Us Part 2، Final Fantasy Remake و Ghost of Tsushima داشته و بازی Death Stranding که در سال گذشته منتشر شد نیز در آن حضور دارد.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا کنید:

به غیر از بازی Ghost of Tsushima، عناون دیگر یاد شده دارای تاریخ انتشار دقیق هستند و تمامی آن‌ها در زمان مقرر برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهند شد.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید