Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

پالیت و معرفی کارت گرافیک GeForce RTX GP سه فن

0 6

سری کارت‌های گرافیکی Gaming Pro دارای خنک کننده سه فن با شماره مدل ۰-dB TECH هستند و این بدان معناست که فن‌ها پیش از رسیدن دما به ۶۰ درجه سانتیگراد فعال نخواهد شد و حال به تازگی پالیت یک گرافیک مبتنی بر این خنک کننده معرفی کرد. با گیموران همراه باشید.

شرکت پالیت به تازگی از کارت گرافیک جدید GeForce RTX GP خود رونمایی کرد که به سیستم نورپردازی RGB و سه فن خنک کننده سریع مجهز است.

این کارت گرافیک هنگامی که به دمای ۶۰ درجه می‌رسد، فن‌ها شروع به چرخش کرده تا دما را ثابت نگه داشته و پایین آورند. همانطور که می‌دانید، هرچه دما قطعات افزایش یابد روی عملکرد آنها تاثیر منفی می‌گذارد. در این بین شرکت پالیت از کارتی رونمایی کرده که نه تنها قدرت عملکرد بالایی دارد، بلکه با فن جدید ثبات عملکرد آن به خوبی مشاهده خواهد شد.

پالیت و کارت‌های گرافیکی حرفه‌ای GeForce RTX GP

البته پالیت دو مدل کارت RTX 2070 Super و RTX 2080 Super را مبتنی بر این خنک کننده معرفی کرده که گزینه نخست فرکانس پایه کاری ۱۶۰۵ مگاهرتز و فرکانس نهایی ۱۸۱۵ مگاهرتزی دارد.

مدل دوم نیز فرکانس پایه ۱۶۵۰ مگاهرتز و فرکانس نهایی ۱۸۴۵ مگاهرتزی داشته و توانایی بزرگی در پردازش و اجرا بازی‌ها می‌تواند از خود نشان دهد. برای کسب جزئیات بیشتر بهتر است به وب سایت Palit مراجعه داشته باشید تا پیرامون هر دو کارت اطلاعاتی کسب کنید.

متاسفانه به قیمت و تاریخ عرضه هیچ اشاره‌ای نشده است.

منبع

یک پاسخ دهید