Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

درجه‌بندی سنی بازی Dreams به شرح دموهای قابل بازی آن می‌پردازد.

1 13

کمتر از یک ماه تا انتشار بازی مورد انتظار Dreams فاصله داریم و اکنون در همین راستا، سازمان ESRB درجه‌بندی سنی آن را مشخص کرده است که در ادامه به مرور آن می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

بازی Dreams که توسط استودیوی مدیا مولکول (Media Molecule) توسعه یافته است، روند توسعه‌ی طولانی را پشت سر گذاشته و رویداد بتای آن نیز به مدت طولانی ادامه داشت. شرکت سونی (Sony) و طرفداران آن امید زیادی را به این بازی دارند ولی با توجه به سبک این عنوان، پیش‌بینی موفقیت آن کمی دشوار است.

اما اکنون سازمان ESRB درجه‌بندی سنی آن را مشخص کرده و توضیحاتی را درباره‌ی این عنوان ارائه کرده است. این بازی درجه‌بندی سنی بالای ۱۳ سال (T) را از این سازمان دریافت کرده است. اما در توضیحات این درجه‌بندی سنی آمده است که این عنوان دارای حملاتی از سوی حیواناتی وحشی در مبارزاتی با نمای سوم شخص بوده و سلاح‌هایی مانند چکش و موشک نیز در آن وجود دارد. احتمالا این موارد مربوط به بخش داستانی آن باشد. همچنین آن‌ها این موارد را نیز شامل «دموهای قابل بازی» این عنوان می‌دانند.

بازی Dreams در تاریخ جمعه، ۲۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ (۱۴ فوریه‌ی ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

منبع: Gamingbolt

نظر اول
  1. SHEPARD
    SHEPARD says

    خیلی باحاله.باید منتظر شاهکارهای افراد خلاق باشیم.

یک پاسخ دهید