Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

جدول فروش هفتگی بریتانیا | بریتانیا تحت سلطه‌ی اژدها

1 30

سرانجام اولین بازی مهم سال ۲۰۲۰ میلادی یعنی Dragon Ball Z: Kakarot منتشر شد و اکنون در همین راستا، با جدیدترین جدول فروش هفتگی بریتانیا در خدمت شما گیمورانی‌های عزیز هستیم.

فروش بازی‌های این هفته‌ی جدول فروش بریتانیا تا تاریخ شنبه، ۲۸ دی ماه (۱۸ ژانویه) محاسبه شده و این در حالی بوده که بازی Dragon Ball Z: Kakarot در تاریخ جمعه، ۲۷ دی ماه (۱۷ ژانویه) منتشر شده و توانسته است با اقتدار رتبه‌ی نخست آن را از آن خود کند. بدین ترتیب بازی Dragon Ball Z: Kakarot که شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) وظیفه‌ی انتشار آن را بر عهده داشته است، بازی محبوب FIFA 20 را کنار زده و بر تخت سلطنت بریتانیا تکیه می‌زند. این مجموعه معمولا در سرزمین بریتانیا به شدت محبوب بوده و Dragon Ball Fighterz نیز در سال ۲۰۱۸ میلادی، رتبه‌ی نخست این جدول را در هفته‌های پیاپی از آن خود کرد.

 اما بازی Call of Duty: Modern Warfare هم‌چنان توانسته است جایگاه خود را حفظ کرده و به مانند هفته‌ی گذشته، رتبه‌ی دوم را به خود اختصاص دهد. قطعا استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) توانسته است موفقیت بزرگی را با این بازی به دست آورد و بازی‌بازان زیادی را با خلق گیم‌پلی و داستانی زیبا، جذب آن کند.

بازی FIFA 20 نیز با ۲ پله سقوط نسبت به هفته‌ی گذشته، جایگاه سوم جدول این هفته‌ی بریتانیا را به دست آورده است. قطعا این مجموعه به رسم همیشگی از طرفداران زیادی در بریتانیا برخوردار بوده و هم‌چنان فروش خارق‌العاده‌ی آن ادامه خواهد داشت.

نکات قابل توجه جدول:

به نظر می‌رسد که سرانجام رقابت میان بازی‌های Call of Duty: Modern Warfare، FIFA 20 و Star Wars Jedi: Fallen Order به اتمام رسیده و با ورود بازی Dragon Ball Z: Kakarot، تمام معادلات تغییر کرده است. اکنون بازی Grand Theft Auto V نیز با ۲ پله صعود، رتبه‌ی چهارم جدول این هفته‌ی بریتانیا را به دست آورده است. همچنین بازی Star Wars Jedi: Fallen Order که معمولا در رتبه‌ی سوم هفته‌های گذشته قرار داشت، اکنون با ۲ پله سقوط رتبه‌ی چهارم را به دست آورده است.

اما بازی WarioWare Gold که در سال ۲۰۱۸ میلادی برروی کنسول دستی Nintendo 3DS منتشر شد، پدیده‌ی این هفته‌ی جدول فروش هفتگی بریتانیا محسوب شده و رتبه‌ی ششم جدول را به دست آورده است. بقیه‌ی رتبه‌های جدول را نیز عناوین شرکت نینتندو پر کرده‌اند که بازی‌های Luigi’s Mansion 3 و Mario Kart 8 Delux از جمله‌ی آن‌ها هستند.

شما می‌توانید فهرست منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده کنید:

نام بازیرتبه‌ی این هفتهرتبه‌ی هفته‌ی گذشته
Dragon Ball Z: Kakarot۱ورودی جدید
Call of Duty: Modern Warfare۲۲
FIFA 20۳۱
Grand Theft Auto V۴۶
Star Wars Jedi: Fallen Order۵۳
WarioWare Gold۶
Luigi’s Mansion 3۷۸
Mario Kart 8 Delux۸۹
Yo-Kai Watch۹
Super Smash Bros. Ultimate۱۰

علاقه‌مندان می‌توانند جدول هفته‌ی گذشته را نیز از این نشانی مشاهده نمایند.

منبع: Gamingbolt

نظر اول
  1. SHEPARD
    SHEPARD says

    جالبهdragon ball اوله.معلومه بازی پرطرفداریه.جی تی آی و کالاف وفیفا هم که پای ثابت پرفروش هاهستن.نیننتندو هم خیلی موفقه لعنتی.

یک پاسخ دهید