Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

شایعه: بازی Grand Theft Auto 6 توسط اظهارنامه‌ی مالیاتی بریتانیا فاش شد

1 29

چه کسی فکرش را می‌کرد که شایعه‌ی در دست توسعه قرار داشتن بازی Grand Theft Auto 6 از طریق اظهارنامه‌ی مالیاتی بریتانیا منتشر شود. در ادامه با گیموران همراه باشید.

بر اساس گزارشی از وب‌سایت TaxWatch UK، استودیوی راکستار (Rockstar) به تازگی تسهیلات مالیاتی مربوط به بازی‌های ویدئویی خود را افزایش داده است. این معمولا اقدامی در فرهنگ بریتانیا محسوب شده و معمولا ضرورت‌های مالیاتی موجب می‌شود تا توسعه‌دهندگان در جستجوی یارانه‌های بزرگی برای محصولات بزرگ خود شوند. تاکنون توسعه‌ی بخش‌های زیادی از مجموعه‌ی Grand Theft Auto نیز توسط بخش بریتانیای استودیوی راکستار صورت گرفته و اکنون با توجه به توضیحات این وب‌سایت، توسعه‌ی نسخه‌ی جدید آن آغاز شده است.

بازی Grand Theft Auto V در اواخر نسل هفتم و سپس برروی کنسول‌های نسل جاری منتشر شد. به نظر می‌رسد که آن‌ها دیگر این رویه را برای Grand Theft Auto 6 تکرار نخواهند کرد و این عنوان برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سریز اکس منتشر خواهد شد. به تازگی نیز شایعه‌های منتشر شده است که به رونمایی از بازی جدیدی توسط استودیوی راکستار، به منظور عرضه برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ اشاره دارد. به هر حال این موضوع تنها شایعه‌ای بیش نبوده و بهتر است هم‌چنان انتظاراتتان را پایین نگه دارید.

منبع: Pushsquare

نظر اول
  1. SHEPARD
    SHEPARD says

    من هنوز جی تی ای۵ رو بازی نکردم…تنهاgtaکه تمام کردمivهست که باید بگم شاهکار بود.فقط نیکو بلیک و دیگر هیچ.البته میدونم اکثرا با سن اندریاس خاطره دارن.منم بازی کردمش ولی تمام نکردم.امیدوارم زودتر معرفی بشه و طرفدارا خوشحال بشن.

یک پاسخ دهید