Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

به زودی بتای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Halo: Combat Evolved آغاز می‌شود

2 26

سرانجام استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) از رویداد بتای بازی Halo: Combat Evolved اطلاعاتی را منتشر کرد و بر اساس آن، به نظر می‌رسد که به زودی این رویداد نیز برگزار خواهد شد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

سال گذشته شرکت مایکروسافت و استودیوی ۳۴۳ اینداستریز تصمیم گرفتند تا تمام نسخه‌های سری Halo را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر کنند که نسخه‌ی Halo: The Master Chief Collection، آغازگر آن بود. البته این موضوع با انتشار بازی Halo: Reach برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز ادامه یافت که طی ماه‌های متوالی در مرحله‌ی بتا قرار داشت. اکنون به نظر می‌رسد که این موضوع برای Halo: Combat Evolved نیز صدق خواهد کرد و استودیو ۳۴۳ اینداستریز برپایی رویداد بتایی را برای آن وعده داده است.

آن‌ها با ارسال بیانیه‌ای در وب‌سایت Halo Waypoint اظهار داشتند که آزمایشات بتای آن در انتهای ماه جاری آغاز خواهد شد. این بازی نیز به مانند Halo: Reach و به منظور  آزمایش بخش‌های چندنفره و داستانی، قابلیت‌های شخصی‌سازی و سیستم پیشروی آن دارای چند مرحله‌ی مختلف بتا خواهد بود.

بازی Halo: Combat Evolved در تاریخ نامشخصی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. بازی Halo: Master Chief Colection نیز در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع: Gamingbolt

2 نظرات
 1. SHEPARD
  SHEPARD says

  اصلن از هیلو ریچ خوشم نیومد‌.باقیشونم بازی نمیکنم.به سلیقه من نمیخوره.

  1. HEAVY RAIN
   HEAVY RAIN says

   برعکس تو من خیلی ازش لذت بردم هیلو ریچ شاهکاریه که فکر نکنم مثلش ساخته بشه با اون صحنه های غم انگیزش مخصوصا مرحله اخرش lone wolf واقعا عالی طراحی شده بود.

یک پاسخ دهید