Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازگشت سوباسا | تصاویری از بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions منتشر شد

1 47

هم‌زمان با رونمایی رسمی از بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions، تصاویری نیز از این عنوان منتشر شده است که در ادامه به تماشای آن‌ها می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

این بازی که در سبک ورزشی و آرکید قراردارد، توسط استودیوی تم‌سافت (Tamsoft) در دست توسعه قرار داشته و شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) نیز وظیفه‌ی انتشار آن را بر عهده دارد. این بازی قرار است حس و حال آشنای مانگا و انیمه‌ی آن را به بازی‌بازان منتقل کند و در کنار آن، طرفداران را در رقابت‌هایی هیجان‌انگیز، به مانند انیمه‌ی آن قرار دهد. همچنین بر اساس توضیحات سازندگان آن، این بازی برای طرفداران این مجموعه ساخته شده و آن‌ها را بیشتر از دیگران راضی خواهد کرد.

اما تصاویر منتشر شده شامل بخش‌هایی از گیم‌پلی آن شده و شخصیت‌های آشنای این مجموعه نیز در آن‌ها مشاهده می‌شوند. همچنین تصاویر هنری بسیاری نیز در کنار آن‌ها منتشر و از تصویر روی جلد این بازی نیز رونمایی شده است. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن به صورت دیجیتالی بوده و برروی فروشگاه استیم نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

شما می‌توانید تصاویر منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده کنید:

  • شخصیت‌ها:

  • گیم‌پلی:

  • طرح روی جلد:

بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions قرار است در سال ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی، به صورت جهانی شود.

منبع: Twinfinite

نظر اول
  1. SHEPARD
    SHEPARD says

    تصاویرش که خوب به نظر میان.فقط اون آهنگ کارتونش.خخخ.آخ چقدر زودگذشت.

    ۱

یک پاسخ دهید