Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

احتمال انتشار اولین تریلر فیلم Eternals در فروردین سال ۹۹

0 18

با توجه به این‌که که تاریخ اکران فیلم Eternals پاییز ۲۰۲۰ است؛ اینکه طرافداران این فیلم چه زمانی می‌توانند شاهد اولین تریلر فیلم جدید دنیای مارول (Marvel) باشند، به سوال بزرگی تبدیل شده. در ادامه به این سوال پاسخ می‌دهیم. پس با گیموران همراه باشید.

احتمالا به‌زودی شاهد اولین تریلر از فیلم مورد انتظار Eternals خواهیم بود. تاکنون کمپانی مارول فقط ۲ فیلم را برای سال جاری تایید نموده که در مقایسه با همین زمان در سال گذشته تعداد کم‌تری است. اما همین ۲ عنوان نیز تا به امروز توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. فیلم Black Widow که ماه گذشته اولین تریلر آن رونمایی شد، اردیبهشت ماه سال آینده اکران خواهد شد. دیگر فیلم سال ۲۰۲۰ مارول یعنی فیلم Eternals در آبان ماه روی پرده‌‌ی سینما خواهد رفت که همین باعث شده طرفداران منتظر اولین تریلر این عنوان باشند.

فیلم Eternals چشم هوادارن مارول را به روی دنیای جدیدی از قهرمانان باز می‌کند و داستان‌هایی را روایت خواهد کرد که تاکنون مشابه آن در هیچ یک از فیلم‌های مارول وجود نداشته است. با‌وجود اینکه این فیلم گروه شناخته شده‌ای مثل فیلم‌های Avengers یا X-Men را ندارد اما باز هم فیلم جدید مارول طرفداران زیادی جذب کرده است.

اگر ما تاریخ انتشار تریلر عناوین قبلی را در نظر داشته باشیم، فقط چند ماه تا انتشار تریلر فیلم Eternals فاصله داریم. در ۱۲ آبان ۹۶ (۳ نوامبر ۲۰۱۷) فیلم Thor: Ragnarok منتشر شد؛ هرچند، اولین تریلر از این فیلم در فروردین ماه همان سال انتشار یافته بود. بنابراین اگر فیلم Eternals در ۱۶ آبان ۹۹ (۶ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) منتشر شود، می‌توان انتظار انتشار اولین تریلر از این اثر را در فروردین ۹۹ داشت.

البته این فقط یک احتمال بوده و مشکلاتی از جمله ایراد‌های فنی می‌تواند تاریخ انتشار تریلر را به عقب بندازد.

یک پاسخ دهید