Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

شایعه: بازی The Last of Us Part 2 برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

3 26

در پی گزارش‌هایی از انتشار بازی Horizon: Zero Dawn برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، اکنون استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) آگهی شغلی جدیدی را ثبت کرده است که به انتشار بازی The Last of Us Part 2 برروی پلتفرم یاد شده، اشاره دارد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

بر اساس نظرسنجی‌هایی که به تازگی در سایت‌های معتبر انجام گرفت، طرفداران شرکت سونی (Sony) چندان از انتشار بازی‌های انحصاری این شرکت برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی خوشحال نخواهند شد. اکنون مورد دیگری به آن اضافه شده است که به شدت خشم طرفداران را برانگیخته است.

 به تازگی استودیوی ناتی داگ آگهی شغلی جدیدی را ثبت کرده است که به استخدام برنامه‌نویس گرافیکی اشاره دارد. اما موضوعی که عجیب به نظر می‌رسد، این است که در توضیحات این آگهی آمده است که کارمند مورد نظر بایستی دانش کافی از معماری پردازنده‌های گرافیکی را داشته باشد. سپس آن‌ها نام تولیدکنندگانی مانند Nvidia و AMD را در کنار آن هایلایت کرده‌اند.

فورا طرفداران پیش داوری‌هایی را کرده‌اند و عقیده دارند که این بازی سرانجام برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شرکت سونی و استودیوی ناتی داگ نیز هم‌چنان نسبت به این موضوع واکنشی را نشان نداد‌ه‌اند.

بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ ۴ می ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایند.

منبع: Pushsquare

3 نظرات
 1. SHEPARD
  SHEPARD says

  بابا دمت گرم آقای آهاز بابت پوشش سریع.به چه شایعه خوبی…لست عشقه چه بیاد چه نیاد.😌😍

  ۱
  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says

   خواهش میکنم ;] خوبه که انتظاراتتو پایین نگه میداری تا اخر ناامید نشی. فعلا شایعس ;]

 2. SHEPARD
  SHEPARD says

  شایعه قشنگ و غیرممکنیه. به همین خاطر زیاد بهش دل نبستم.

  ۱

یک پاسخ دهید