Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

نرخ فریم و رزولوشن نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Metro Redux مشخص شد

0 15

همان‌طور که مطلع هستید، پس از گمانه‌زنی‌های بسیار، سرانجام وجود نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Metro Redux تایید شد. اکنون در همین راستا، نرخ فریم و رزولوشن آن نیز مشخص شده است که در ادامه به مرور آن‌ها می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

این نسخه نیز مانند نسخه‌ی دیگر آن توسط استودیوی فورای گیمز (۴A Games) در دست توسعه قرار دارد. معمولا توسعه‌ی چنین پورت‌هایی توسط استودیوهای دیگری صورت می‌گیرد ولی این بار استودیوی فورای گیمز تصمیم گرفته است که خود آن را آماده‌سازی کند. اکنون شرت کوچ مدیا (Koch Media) طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Wccfetch اظهار داشته است که این نسخه در حالت Portabe Mode، با رزولوشن ۷۲۰P و نرخ فریم ۳۰ و همچنین در حالت Console Mode، با رزولوشن ۱۰۸۰ و ۳۰ فریم اجرا خواهد شد. نسخه‌ی نینتندو سوییچ Metro Redux از کیفیت تصویر و نرخ فریم بهتری نسبت به نسخه‌ی نسل گذشته‌ی آن برخوردار است ولی کیفیت آن از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان کمتر است.

هر دو بازی Metro 2033 Remastered و Metro: Last Light Remastered شامل این نسخه می‌شوند و قرار است در تاریخ جمعه، ۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ (۲۸ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شود.

نظرات خود را با ما به اشتراک گذارید.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید