Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

اینستاگرام و حذف آیکون IGTV

0 6

اینستاگرام را بدون شک باید یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب دانست که در سال‌های اخیر توسط فیسبوک خریداری شده و در حال حاضر تحت این شرکت فعالیت می‌کند. با گیموران همراه باشید.

در حال حاضر کمتر افرادی هستند که از حساب اینستاگرام برخوردار نباشند. این شبکه اجتماعی به دنبال محبوبیت خود همیشه تغییرات قابل توجهی را در نظر می‌گیرد و حال اخیرا تصمیم گرفت یک تغییر کوچک دیگر را روی پلتفرم تصویر محور خود اعمال کند.

اینستاگرام به تازگی تصمیم گرفت ایکون IGTV را از کنار آیکون دایرکت حذف کند. فیسبوک در سال ۲۰۱۸ قابلیت IGTV را به اینستاگرام افزود و قصد داشته با این قابلیت روی محتوا ویدئویی بیشتری تمرکز کند.

اما برنامه فیسبوک چندان مطابق میل نبود و IGTV نتوانست موفق باشد. آیکون IGTV اگرچه از قسمت برنامه اصلی اینستاگرام حذف شد اما همچنان باقی بوده و به معنای حذف کامل نیست. عملکرد فیسبوک بدان معناست که به فکر یک ایده بهتر به جای IGTV است، هرچند این قابلیت به کار خود ادامه می‌دهد.

اینستاگرام و تغییری کوچک

اینستاگرام درباره حذف آیکون بیان داشت:

براساس بررسی صورت گرفته کاربران چندان تمایلی به وارد شدن از طریق این آیکون به IGTV نداشتند.

یکی از ویژگی‌های مثبت IGTV قابلیت بارگذاری ویدئوهای طولانی‌تر از ۱ دقیقه در پست‌های ثابت این شبکه است. بسیاری با کمک IGTV می‌توانند برنامه‌های ویدئویی را در اختیار فالوورهای خود قرار دهند و اگرچه IGTV نتوانست به عنوان هدف بزرگ فیسبوک پیش رود، اما همچنان بیننده بسیاری دارد.

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود فیسبوک چه برنامه‌ای برای آینده اینستاگرام در ذهن خود می‌پروراند. پیش بینی می‌شود در آینده این شبکه اجتماعی برتعداد کاربرآن همچنان افزوده شود و شاهد موفقیت بیش از پیش آن باشیم. فیسبوک با مشاهده موفقیت این شبکه اجتماعی تصمیم گرفت به خرید آن بپردازد و تاکنون نیز این موفقیت همچنان ادامه دارد.

منبع

یک پاسخ دهید