Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تریلر جدیدی از بازی Disintegration منتشر شد

0 15

به زودی نسخه‌ی بتای بازی Disintegration منتشر خواهد شد و اکنون در همین راستا، تریلر جدیدی از این عنوان منتشر شده است که به نسخه‌ی یاد شده می‌پردازد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

بازی Disintegration توسط استودیوی وی۱ اینتراکتیو (V1 Interactive) در دست توسعه قرار دارد؛ توسعه‌دهنده‌ای که توسط دستیاران کارگردان مجموعه‌ی Halo تاسیس شده است. اما فعلا تا زمان انتشار این بازی فاصله‌ی زیادی داریم ولی با وجود آن، توسعه‌دهندگان این بازی ما را از شرایط آن بی‌خبر نمی‌گذارند.

اکنون پرایوت دیویژن (Private Division)، ناشر این بازی، تریلر جدیدی از آن را منتشر کرده است که به بخش‌هایی از گیم‌پلی و نسخه‌ی بتای آن می‌پردازد. آن‌ها قرار است رویداد بتای این بازی را در دو مرحله‌ی مجزا برگزار کنند که اولین مرحله‌ی آن، بتای خصوصی بازی بوده و در تاریخ سه‌شنبه ۸ بهمن ماه (۲۸ ژانویه) الی چهارشنبه، ۹ بهمن ماه ۱۳۹۸ (۲۹ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) برگزار خواهد شد. اما مرحله‌ی دوم آن به صورت عمومی بوده و در تاریخ جمعه، ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۸ (۳۱ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) برگزار می‌شود و تا تاریخ شنبه، ۱۲ بهمن ماه (۱ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) ادامه خواهد داشت.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا کنید:

بازی Disintegration در تاریخی نامشخص برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایند.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید