Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

گزارش: شرکت تیک تو، راکستار را به انتشار بازی‌های بیشتری وادار خواهد کرد

2 8

بر اساس گزارشی از اینسایدری در فضای مجازی، استودیوی راکستار به زودی بازی‌های بیشتری را منتشر خواهد کرد. در ادامه با گیموران همراه باشید.
راکستار (Rockstar) استودیوی بزرگی بوده و بسیاری از بازی‌بازان همواره بی‌صبرانه منتظر عرضه‌ی بازی‌های بزرگ آن‌ها هستند. اما متاسفانه طی این سال‌های اخیر، تعداد انتشار بازی‌های آن‌ها به شدت کاهش یافته و تنها به یک یا دو عنوان مانند Grand Theft Auto V و Red Dead Redemption 2 محدود شده است.

قطعا بازی‌های آن‌ها از کیفیت به شدت بالایی برخوردار هستند و احتمالا طولانی شدن فرایند ساخت آن‌ها نیز به همین دلیل است. اما اکنون به نظر می‌رسد که رویکرد آن‌ها برای نسل نهم کنسول‌ها متفاوت خواهد شد زیرا شرکت تیک‌تو (Take-Two)، آن‌ها را به انتشار بازیای بیشتری وادار خواهد کرد.

بر اساس گزارشی از جانب اینسایدری با نام کاربری SWEGTA، شرکت تیک‌تو اینتراکتیو همواره در حال فشار آوردن به استودیوی راکستار، به منظور انتشار سریع‌تر بازی‌ها است. این کاربر در این خصوص توضیح داد:

شرکت تیک‌تو اینتراکتیو در حال فشار آوردن به استودیوی راکستار، به منظور بازگشت به رویکرد پیشین خود و انتشار بازی‌های بیشتری است. اگرچه که این موضوع می‌تواند به مجموعه‌های بزرگی مانند Grand Theft Auto و Red Dead Redemption 2 آسیب رسانده و موجب شود تا این استودیو برروی مجموعه‌های کوچکتری مانند Bully و Manhunt تمرکز نماید.

 به هر حال استودیوی راکستار در گذشته بازی‌های باکیفیتی را با تعداد بالا منتشر کرده و احتمالا این فشار از سوی شرکت تیک‌تو اینتراکتیو، موجب شود تا این استودیو رویکرد سابق خود را پیش بگیرد.

منبع: Gamingbolt

2 نظرات
 1. dragon 313
  dragon 313 says

  سلام و متشکر از آقای آهاز.واقعا نیاز داریم که بازی های راکستار زودتر منتشر شود ولی نه به معنای قربانی کردن کیفیت.👍👍👍

  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says

   خیلیخ وشحالم که میبینمت امیر جان، دقیقا همنطوره ولی قبلا هم گیمای با کیفیتی میساختن و تعداد انتشارشون بیشتر بود.
   صد در صد GTA Online باعث شده که تعداد گیماشون کمتر بشه و فشار تیک تو بجاس. منم به عنوان یه طرفدار همینو از راکستار میخام.

یک پاسخ دهید