Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

اینتل در GDC 2020 اطلاعاتی از گرافیک آینده Xe ارائه می دهد

2 24

در حال حاضر شرکت اینتل یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده پردازنده بوده و در این بین از سال‌ها قابل این کمپانی وعده ساخت کارت گرافیک را به طرفداران داد. با گیموران همراه باشید.

در CES 2020 برای نخستین بار اینتل اطلاعاتی از گرافیک آینده خود ارائه داد و حتی نمایی از این کارت گرافیک را مشاهده کردیم. این شرکت با گرافیک جدید خود بازی Destiny 2 را به اجرا درآورد تا نشان دهد چیزی به عرضه گرافیک آن باقی نمانده است.

با نزدیک شدن به رویداد GDC 2020 ماه مارس، اینتل وعده داده اطلاعات بیشتری درباره گرافیک Xe خود ارائه خواهد داد. اینتل به گرافیکی اشاره نمود که از قابلیت ردیابی سایه برخوردار بوده و آن را گرافیک قدرتمند توصیف کرد. البته این ارائه با هدف توسعه دهندگان بازی با موتورهای گرافیکی است که علاقه‌مند به معماری گرافیکی جدید اینتل به دنبال آن هستند.

اینتل به دنبال معرفی کارت گرافیک فوق العاده

بنابراین توسعه دهندگان می‌توانند بازی‌های بهینه شده Xe GPU را ایجاد کنند. معماری جدید اینتل دارای ویژگی‌هایی نظیر پیشرفت محاسباتی، معماری و توان قابل توجهی نسبت به گرافیک‌های امروزی و مورد استفاده در Gen9 و Gen11 است. اینتل قصد دارد گرافیکی معرفی کند که موجب خواهد شد بازیکنان از گرافیک توانمند برخوردار شوند و همچنین باید انتظار بسیاری از عملکرد پردازشی آن داشت.

اینتل مشخص نکرده در چه زمانی باید شاهد عرضه این گرافیک اکسترنال باشیم و بدون شک در سال ۲۰۲۱ عرضه اولین کارت اینتل انجام خواهد گرفت.

منبع

2 نظرات
 1. فرشاد عسکری
  فرشاد عسکری says

  خیلی عالی رقابت بالا بگیره قیمت میاد پایینیه خبر هم اومده که نویدیا قیمت RTX2060 رو کرده ۲۹۹ دلار که میشه ۳میلیون و ۹۰۰ هزارتومان با قیمت دلار ۱۳هزارتومانیولی قیمتها تو ایران همچنان از ۵ میلیون شروع میشه و تا ۷ میلیون میرسه

  1. Revenger
   Revenger says

   تو ایران اگه چیزی از ۳۹۹ دلار بشه ۲۹۹ دلار قیمتش پایین نمیره ولی اگه بعدش از ۲۹۹ دلار بشه همون ۳۹۹ دلار به طرز شگفت انگیز و مسخره ای قیمتش بیشتر میشه 😑

یک پاسخ دهید