Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

کلیر مورداک: لوت باکس‌ها جوانان را وادار به قمار می‌کند

0 3

کلیر مورداک (Claire Murdoch)، مدیر بخش انگلستان شرکت NHS، مجددا بحث لوت باکس‌ها را احیا کرده و اظهار داشته است که آن‌ها نوعی قمار هستند. در ادامه با گیموران همراه باشید.

مورداک به تازگی بیانیه‌ای را تنظیم کرده و در خلال توضیحات خود اظهار داشته است که لوت باکس‌ها جوانان را وادار به قمار می‌کند. وی در این خصوص اظهار داشت:

صراحتا عرض می‌کنم که هیچ شرکتی نباید کودکان را با محتوای لوت باکس‌ها به قمار معتاد کند. هیچ شرکتی نباید لوت باکس‌ها را با رویکرد شانس به کودکان بفروشد؛ پس این فروش بایستی متوقف شود.

با این تفاسیر، کلیر مورداک از ناشرین می‌خواهد که به فروش لوت باکس‌ها پایان داده، محدودیت ها را مشخص و اطلاعات نوع آیتمی که به دست می‌آورند را پیش از خرید ارائه کرده و از والدین، با افزایش آگاهی آن‌ها پشتیبانی نمایند.

در این بیانیه آمده است که طبق بررسی‌های آن‌ها، برخی از کودکان بدون اطلاع به والدین خود اقدام به تهیه‌ی این لوت باکس‌ها می‌کنند. همچنین آن‌ها اعلام کرده‌اند که نوجوانی ۱۶ ساله، مقدار ۲ هزار پوند را صرف لوت باکس‌های عنوانی در سبک بسکتبال کرده و نوجوان ۱۵ ساله‌ی دیگری نیز مقدار ۱۰۰۰ پوند را در عنوانی تیراندازی از دست داده است.

منبع: PCgamer

یک پاسخ دهید