Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

گزارش: شرکت یوبی‌سافت خواهان توقف تکرار مکررات در نسل آینده است

1 8

قطعا رویکرد جهان باز در بازی‌های شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) جالب توجه است ولی نمی‌توان از تکراری شدن و تشابهات میان عناوین آن‌ها چشم‌پوشی کرد. بنابراین آن‌ها خواهان تغییر رویه در نسل آینده هستند. در ادامه با گیموران همراه باشید.

به نظر می‌رسد که شرکت یوبی‌سافت پس از فروش ضعیف The Division 2 و Ghost Recon: Breakpoint خواستار تغییر رویه‌ی خود بوده و با نزدیک شدن به عرضه‌ی کنسول‌های نسل آینده، مواردی را دستخوش تغییر خواهد کرد.

بر اساس گزارشی از وب‌سایت VGC، تیم مدیریتی شرکت یوبی‌سافت که از ۱۰۰ طراح و ناشر تشکیل شده، در حال تجدید قوا است. در گذشته هر استودیوی این شرکت برروی پروژه‌ی جداگانه‌ای کار می‌کرد ولی چشم‌انداز نهایی این پروژه‌ها توسط تیم مدیریتی یاد شده ایجاد می‌شد. همچنین بر اساس گزارش‌هایی از منابع ناشناس، «ایده‌های این شرکت تنها توسط یک یا دو شخص خلق می‌شد» و در بازی‌های آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفت. به همین دلیل بازی‌بازان تشابهات بسیاری را میان بازی‌های این شرکت مشاهده می‌کردند.

اکنون این موضوع تغییر خواهد کرد و هر یک از مدیران مسئولیت پروژه‌ای را بر عهده خواهد گرفت. سرج هاسکوت (Serge Hascoet)، مدیر ارشد تیم خلاقیت شرکت یوبی‌سافت، مدیریت کلی تمام پروژه‌ها را بر عهده خواهد داشت ولی ایده‌پردازی توسط مدیران مختلف، موجب تنوع در این پروژه‌ها خواهد شد.

منبع: Pushsquare

نظر اول
  1. HEAVY RAIN
    HEAVY RAIN says

    امیدوارم دیگه assassins creedرو ادامه ندن بعد از black flagدیگه یکیشونم به گرد پای نسخه دوم نمیرسیدن یه اسپلینترسل بده بیرون مطمئن باش که طرفدارهاتم راضی میشن.

    ۱

یک پاسخ دهید