Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

قیمت هدست واقعیت مجازی آکیلوس گو کاهش یافت

1 14

اگر از آن دست بازی‌بازانی هستید که به بازی و هدست‌های واقعیت مجازی علاقه دارید، خبرهای خوشی را برای شما تدارک دیده‌ایم چراکه اکنون قیمت آکیلوس گو کاهش یافته است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

اکنون شرکت آکیلوس (Oculus) قیمت هدست واقعیت مجازی ۳۲ گیگابایتی آکیلوس گو را به ۱۵۰ دلار در آمریکای شمالی، ۱۴۰ پوند در انگلستان و ۱۶۰ یورو در اروپا کاهش داده است. همچنین نسخه‌ی ۶۴ گیگابایتی آن هم‌اکنون ۵۰ دلار، پوند و یورو بیشتر از قیمت‌های یاد شده است.

آکیلوس گو اولین هدستی است که به صورت ارزان در دسترس قرار داشته و آماده‌سازی آن نیازی به سیم و ارتباطات پیچیده با رایانه‌ی شما را نیز ندارد؛ یعنی شما کافی است تا تنها آن را برروی سر نهاده و به تجربه‌ی بازی‌ها مشغول شوید.

لازم به ذکر است که این هدست از سرویس‌هایی مانند نتفلیکس، بیگ‌اسکرین و موارد دیگری نیز پشتیبانی می‌کند. اما اگر شما به دنبال تجربه‌ای بهتر در زمینه‌های جلوه‌های گرافیکی هستید، هدست آکیلوس کوئست گزینه‌ی مناسب‌تری برای شما خواهد بود. همچنینی اگر شما به دنبال تجربه‌ای ساده‌تر و یا تنها علاقه‌مند به تماشای فیلم‌ها هستید، هدست آکیلوس گو می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای شما باشد. در نهایت این هدست هم‌اکنون در فروشگه‌هایی مانند Amazon در دسترس قرار دارد.

منبع: N4G

نظر اول
  1. Sammy
    Sammy says

    یعنی از نظر کاربردی از htc vive پایینتر قرار داره؟ ولی با همون کارایی تقریبا؟🤔🤔🤨🤨

یک پاسخ دهید