Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

رسمی؛ بازی Left 4 Dead 3 در دست توسعه قرار ندارد

0 9

به نظر می‌رسد که شرکت ولو (Valve) در حال حاضر تمام تمرکز خود را برروی توسعه‌ی بازی Half-Life: Alyx معطوف کرده و هیچ برنامه‌ای را برای توسعه‌ی بازی Left 4 Dead 3 ندارد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

بازی‌بازان بسیاری صبورانه منتظر معرفی نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌های Half-Life و Left 4 Dead بودند و به تازگی یکی از آن‌ها رنگ واقعیت را به خود گرفت. اما متاسفانه به نظر می‌رسد که طرفداران سری Left 4 Dead بایستی مدت بیشتری را صبر کنند زیرا هم‌اکنون این بازی در دست توسعه قرار ندارد.

شرکت ولو بیانیه‌ی جدیدی را به وب‌سایت IGN ارسال و در آن موضوع یاد شده را تایید کرد. البته آن‌ها این موضوع را نیز تایید کردند که آزمایشاتی را در گذشته برروی نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Left 4 Dead صورت دادند ولی در نهایت، این بازی توسعه نیافت و در حال حاضر نیز در دست توسعه قرار ندارد. آها در این خصوص اظهار داشتند:

ما آزمایشاتی را برروی بازی Left 4 Dead 3 داشتیم ولی هم‌اکنون هیچ‌گونه عنوانی مرتبط با این سری در دست توسعه قرار ندارد و سال‌هاست که نداشته‌ است

به هر حال فعلا بازی‌بازن بایستی در حال حاضر منتظر انتشار بازی Half-Life: Alyx باشند زیرا قرار است تجربه‌ی شگفت‌انگیزی را به کاربران هدست‌های واقعیت مجازی و طرفداران این مجموعه ارائه دهد.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید