Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

سامسونگ از حافظه اس اس دی بسیار سریع T7 Touch رونمایی کرد

0 4

شرکت سامسونگ که به عنوان برند بزرگ صنعت محصولات دیجیتال شناخته می‌شود، در صنعت ذخیره سازی هم دستی داشته و از این رو به معرفی حافظه اس اس دی سریع T7 Touch پرداخت. با گیموران همراه باشید.

حافظه جدید سامسونگ که به عنوان T7 Touch شناخته می‌شود، دارای سنسور اثرانگشتی بوده که مانع از دستیابی بیگانگان به اطلاعات شما خواهد شد.

همچنین فوق العاده سبک و کوچک است، به شکلی می‌توانید آن را هرجایی به همراه داشته باشید. برخلاف اس اس دی‌های بزرگ، این مدل در چندین ظرفیت عرضه خواهد شد که باید به نسخه ۵۰۰ گیگابایتی، ۱ ترابایتی و ۲ ترابایتی اشاره کرد.

قیمت نسخه ۵۰۰ گیگابایتی ۲۰۰ دلار، نسخه ۱ ترابایتی ۳۲۰ دلار و نسخه ۲ ترابایتی ۵۵۰ دلار است. به گفته سامسونگ این حافظه اکسترنال فوق سبک ابعاد آن ۸۵*۵۷*۸ میلی‌متر است و وزن آن به ۶۰ گرم هم نمی‌رسد. درایو این حافظه از قابلیت رمزگذاریAES 256 بیتی بهره می‌برد که سطح امنیت اطلاعات را فوق العاده افزایش می‌دهد.

حافظه اس اس دی سبک و سریع T7 Touch سامسونگ

به معنای واقعی کلمه شرکت سامسونگ به شکلی این حافظه را توسعه داده که هیچ فردی به جز کاربر اصلی قادر نیست اطلاعات داخل آن را بدست آورد. حافظه جدید T7 Touch با پورت USB 3.2 Gen 2 سریع همراست و سرعت خواندن و نوشتن آن از ۱۰۵۰ مگابیت برثانیه عبور می‌کند.

T7 Touch مدلی بین SSD X5 پرچمدار و SSD T5 میان رده است. این حافظه سریع سامسونگ از ۱۶ مارس سال جاری راهی بازار جهانی خواهد شد و برای کسب اطلاعات کافی باید به سایت سامسونگ مراجعه داشته باشید.

منبع

یک پاسخ دهید