Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

مایکروسافت و معرفی دو لپ تاپ اقتصادی آموزشی

0 3

شرکت مایکروسافت به تازگی در سکوت خبری دو لپ تاپ اقتصادی و آموزشی جدید خود را به نام JP.IK Turn T101 و Positivo Wise N1212S رونمایی کرد. با گیموران همراه باشید.

محصولات جدید مایکروسافت تحت برند سرفیس نیستند بلکه با عناوین دیگری رونمایی شدند. مدل نخست JP.IK Turn T101 نام دارد و با قیمت ۲۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

این لپ تاپ به پردازنده مبتنی بر ARM جدید کوالکام یعنی Snapdragon 7c مجهز است و از شبکه ۴G LTE هم پشتیبانی به عمل می‌آورد. به لطف این پردازنده که در هر دو لپ تاپ جدید مایکروسافت تعبیه شدند، عمر باتری بسیار بیشتر شده و برای کاربری روزانه و آموزشی گزینه‌های عالی قلمداد می‌شوند.

رایانه‌های جدید مایکروسافت برای عموم افراد

در سوی دیگر Positivo Wise N1212S نیز از مشخصات مشابه JP.IK Turn T101 برخوردار است اما قیمت آن ۵۷۵ دلار اعلام شد. ممکن است نسخه‌ای از پردازنده اینتل این لپ تاپ‌ها نیز در آینده راهی بازار شود اما اشاره‌ای به آن نشده تا به این موضوع پرداخت.

مایکروسافت اعلام کرده با همکاری شرکت‌هایی نظیر  Acer ، Dell ، HP و Lenovo قصد دارد لپ تاپ‌هایی با پردازنده Snapdragon 7c معرفی کند که در این بین کوالکام نیز همکاری دارد. به لطف این نوت بوک‌ها، شاهد عرضه دستگاه‌های کامپیوتری هستیم که نه تنها عمر باتری طولانی دارند، بلکه عملکرد خوبی از خود نشان خواهند داد و با قیمت بسیار عالی نیز روانه بازار می‌شوند.

جهت کسب جزئیات بیشتر به وب سایت مایکروسافت مراجعه کنید.

منبع

یک پاسخ دهید