Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تمامی ندارد! | بازی Iron Man VR نیز رسما تاخیر خورد

4 14

قطعا بازی Iron Man VR یکی از مورد انتظارترین بازی‌های هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر محسوب می‌شود. اما متاسافانه بازی‌بازان باید با اندکی تاخیر به تجربه‌ی آن بپردازند. در ادامه با گیموران همراه باشید.

اکنون در پی تاخیرهای پیاپی بازی‌های Final Fantasy 7 Remake، Avengers و Cyberpunk 2077، استودیوی کموفلاژ (Camouflaj)، توسعه‌دهنده‌ی بازی Iron Man VR، با ارسال پیامی در صفحه‌ی شخصی خود اظهار داشت که اکنون این بازی با کمی تاخیر و در تاریخ جمعه، ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ (۱۵ مه ۲۰۲۰ میلادی) منتشر خواهد شد. همچنین آن‌ها دلیل این تاخیر را رسیدن به کیفیتی که طرفداران انتظار دارند اعلام کرده‌اند.

متاسفانه به تعویق افتادن بازها در سال ۲۰۲۰ میلادی امری عادی شده و بهتر است به نیمه پر لیوان نگاه کنیم؛ چراکه این تاخیرها معمولا به بالاتر رفتن کیفیت بازی‌ها منجر می‌شود. استودیوی کموفلاژ در خصوص این موضوع اظهار داشت:

ما تصمیم دشواری را به منظور رسیدن به انتظارات طرفداران شگفت‌اگیزمان اتخاذ کردیم و اکنون بازی Iron Man VR در تاریخ ۱۵ مه ۲۰۲۰ میلادی منتشر خواهد شد. ما قدردان درک و شکیبایی شما هستیم و به زودی شاهد اخبار جدیدی از ما خواهید ود.

اما از این موضوعات که بگزریم، نظر شما درباره‌ی این تاخیرها چیست؟ آیا به تعیق افتادن انتشار بازی دیگری را نیز پیش‌بینی می‌کنید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذارید.

منبع: N4G 

4 نظرات
 1. HEAVY RAIN
  HEAVY RAIN says

  من اصلا نمیدونستم که این بازی داره ساخته میشه بعد تازه تاخیر هم خوردهامیدوارم که resident evil3تاخیر نخورههمچنین ori and the will of the wispsکه تنها بازی مایکروسافته که ارزش بازی کردن داره در کنار سریhalo.

  ۱
  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says

   داخل یکی از قسمتای State of Play معرفی شد سال پیش. قسمت دومش بود فک کنم که اگه یادت باشه، از بس VR نشون دادن که طرفدارا اعتراض کردن به اون قسمت.

 2. Sammy
  Sammy says

  تاخیر خوردن بازی ها تمامی ندارد! بلکه از ماهی یا سالی به ماه و سال دیگر منتقل میشود! دووم هم اگه مثل آدم عجله نمیکرد برا انتشار الان ۲ ماه بود منتشر شده بود داشتیم بازی میکردیمش! مثل آدم یکیشون رو بازیش درست کار نمیکنه! از دو ساله قبلش پیش فروش میزنن پول همرو تو دام میندازن بازی هاشونم نمیدن بیرون! آخه اینم شد زندگی!🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨

  ۱
 3. SHEPARD
  SHEPARD says

  فکرکنم سازندگان با هم هماهنگ کردن. بیشتر بازیای مورد انتظار۲۰۲۰تاخیر خوردن. امیدوارمre3تاخیر نخوره وبه زودی شاهد نمسیس نسل هشتمی باشیم.🤪

یک پاسخ دهید