Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تاریخ شروع ساخت فیلم Spider-Man 3 مشخص شد

0 23

استودیوی مارول (Marvel) و سونی پیکچرز (Sony Pictures)، برای ساخت فیلم دیگری از Spider-Man در دنیای مارول، با هم مشارکت خواهند کرد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

سومین فیلم Spider-Man با بازی تام هالند (Tom Holland) احتمالا تیر ماه سال آینده (جولای ۲۰۲۰ میلادی) مراحل تولید خود را شروع خواهد کرد و پیش‌بینی می‌شود این فرایند تا آذر ماه ۹۹ (نوامبر ۲۰۲۰میلادی ) ادامه یافته و در نهایت در تیر ماه ۱۴۰۰ (جولای ۲۰۲۱ میلادی)شاهد اکران این فیلم بر روی پرده سینماها خواهیم بود. از جمله مکان‌هایی که تاکنون برای فیلم‌برداری مشخص شده است می‌توان به شهر‌های لس‌آنجلس، آتالانتا، نیویورک و همچنین کشور ایسلند اشاره کرد.

این اولین بار نیست که استودیوی مارول به سراغ مناظر جغرافیای وسیع ایسلند می‌رود. پیش از این نیز مراحلی از فیلم‌برداری فیلم Thor: The Dark World در کشور ایسلند به وقوع پیوسته بود.

همچنین تا قبل از این فیلم Spider-Man: Far From Home در شهر‌های مختلفی از جمله لندن و پراگ فیلم‌برداری شده.

همانند دو فیلم گذشته جان واتس (John Watts) کارگردان این اثر و تام هالند (Tom Holland) بازیگر نقش پیتر پارکر (Peter Parker) خواهد بود. از سایر بازیگران فیلم Spider-Man 3 تا امروز اطلاعاتی منتشر نشده است.

در پی توافقی که بین استودیوی مارول (Marvel) و سونی پیکچرز (Sony Pictures) منعقد شده است، تام هالند (Tom Holland) بعد از فیلم ۳ Spider-Man باید در یک فیلم دیگری به غیر از Spider-Man در دنیای مارول حضور داشته باشد. همچنین مارول می‌تواند از شخصیت اسپایدرمن (Spider-Man) در سایر فیلم‌هایش به عنوان نقش مکمل بهره‌مند شود.

منبع: Comicbook

یک پاسخ دهید