Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

ندای وظیفه، ندای شکوهمند | گزارش NPD از فروش نرم‌افزار در دسامبر ۲۰۱۹

0 13

سرانجام گروه آماری NPD دست به کار شد و گزارشی از آمار فروش نرم‌افزار در دسامبر ۲۰۱۹ میلادی را منتشر کرد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

بازی‌بازان ایالات متحده مقدار ۳ میلیارد دلار را هزینه‌ی بازی‌های ویدئوی، درماه دسامبر ۲۰۱۹ میلادی کردند. اما با این وجود، حتی بازی‌های Call of Duty: Modern Warfare و Star Wars Jedi: Fallen Order نیز نتوانستند از کاهش ۱۵ درصدی فروش نسخه‌های فیزیکی نسبت به سال گذشته جلوگیری کنند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare مقتدرانه رتبه‌ی نخست این فهرست را به دست آورده و بر تخت سلطنت ایالات متحده تکیه زده است. قطعا این بازی توانسته با ارائه‌ی گیم‌پلی و داستانی جذاب، هیجان طرفداران نسبت به این مجموعه را مجددا افزایش دهد. حتی این بازی در هفته‌های پیاپی نیز رتبه‌ی نخست جداول فروش هفتگی بریتانیا را از آن خود کرد.

اما در رتبه‌ی دوم، بازی محبوب Star Wars Jedi: Fallen Order قرار گرفته است که اکران فیلم جدید این مجموعه نیز احتمالا بر این موفقیت تاثیراتی را داشته است. اکنون این بازی با گذشت تنها چند ماه از زمان عرضه، به پرفروش‌ترین عنوان استودیوی ریسپاون (Respawn) تبدیل شده است. مجموعه‌ی Maden NFL نیز به مانند همیشه در ایالات متحده به شدت محبوب بوده و همان‌طور که انتظار می‌رود، بازی Madden NFL 20 توانسته است فروش خوبی را در این منطقه داشته باشد. اکنون این بازی با پیشی گرفتن از NBA 2K20، رتبه‌ی سوم فهرست بریتانیا را به خود اختصاص داده است.
متاسفانه بازی انحصاری Death Stranding نتوانسته است راه خود را به ۲۰ بازی پرفروش این ماه باز کند و عناوین شرکت نینتندو (Nintendo) رتبه‌های بسیاری از این فهرست را تحت تصرف خود در آورده‌اند.

شما می‌توانید فهرست گزارش NPD را در قسمت پایین مشاهده کنید:

رتبهنام بازی
۱Call of Duty: Modern Warfare
۲Star Wars Jedi: Fallen Order
۳Madden NFL 20
۴NBA 2K20
۵Luigi’s Mansion 3
۶Pokemon Sword
۷Mario Kart 8
۸Super Smash Bros. Ultimate
۹Pokemon Shield
۱۰Minecraft
۱۱Grand Theft Auto
۱۲Red Dead Redemption II
۱۳FIFA 20
۱۴Just Dance 2020
۱۵Need for Speed: Heat
۱۶The Legend of Zelda: Breath of the Wild
۱۷The Legend of Zelda: Link’s Awakening
۱۸New Super Mario Bros. U Deluxe
۱۹Super Mario Party
۲۰Ring Fit Adventure

منبع: Pushsquare

یک پاسخ دهید