Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بخش چندنفره‌ی بازی Cyberpunk 2077 تا پیش از سال ۲۰۲۱ منتشر نخواهد شد

3 19

اکنون در پی به تعویق افتادن انتشار بازی Cyberpunk 2077 اطلاعاتی نیز از بخش چندنفره‌ی این عنوان منتشر شده است که در ادامه به مرور آن‌ها می‌پردازم؛ پس با گیموران همراه باشید.

استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، توسعه‌دهنده‌ی بازی Cyberpunk 2077، طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت IGN اعلام نمود که بخش چندنفره‌ی این عنوان تا پیش از سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر نخواهد شد. همچنین آن‌ها اشاره داشتند که رخداد سلسله اتفاقاتی را پس از زمان انتشار این بازی انتظار دارند. این استودیو در این خصوص توضیح داد:

با توجه به انتشار بازی Cyberpunk 2077 در سپتامبر و رخداد سلسله اتفاقاتی پس از آن، بخش چندنفره‌ی آن تا پیش از سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر نخواهد شد.

احتمالا این سلسله اتفاقات ارجاعاتی به محتویات اضافه‌ی پس از عرضه‌ی این بازی باشد که این استودیو از قبل آن را تایید کرده، و از این عنوان به مانند بازی The Witcher 3: Wild Hunt نیز پشتیبانی خواهد کرد. همچنین این استودیو تایید نمود که در حاg حاضر بخش چندنفره‌ی این بازی، دومین پروژه‌ی AAA در دست توسعه‌ی این استودیو است.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ پنج‌شنبه، ۲۷ شهریور ماه ۱۳۹۹ (۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایند.

منبع: Gamingbolt

3 نظرات
 1. Sammy
  Sammy says

  بخش چند نفره بازی در سال ۲۰۷۹ میلادی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت! به امید تاخیر بیشتر برای این بازی و این استدیو بزرگ!😀

  ۱
  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says

   اسم گیم هم آخر تاخیر میخوره حالا ببین :))

   ۱
   1. Sammy
    Sammy says

    یه قانون هستش که میگه این بازی منتشر نمیشه! بلکه از روزی به روز دیگه تاخیر میخوره.😐

    ۱

یک پاسخ دهید