Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازی Cyberpunk 2077 در مراحل فشرده‌ای از توسعه قرار دارد

0 6

به نظر می‌رسد که توسعه‌دهندگان بازی Cyberpunk 2077 سخت در تلاش هستند تا مشکلات نهایی آن را برطرف کرده و بازی بی‌نقصی را در تاریخ مقرر شده، منتشر کنند. در ادامه با گیموران همراه باشید.

متاسفانه سی‌دی پراجکت رد سال ۲۰۲۰ میلادی را با خبرهای خوشی آغاز نکرد و انتشار بازی Cyberpunk 2077 را به تعویق انداخت. البته اکنون طرفداران کاملا مطمئن هستند که با محصولی به شدت باکیفیت روبه‌رو خواهند بود. معمولا بازی‌های جهان باز در نهایت و صرف نظر از محتوای غنی، از بهینه‌سازی و انیمیشن‌های خوبی به مانند بازی‌های خطی برخوردار نیستند و اکنون این موارد را احتمالا در بازی Cyberpunk 2077 مشاهده نخواهم کرد.

اکنون به نظر می‌رسد که تیم توسعه‌دهنده‌ی این بازی به شدت در تلاش است تا محصول نهای از کیفیت شگفت‌انگیزی برخوردار باشد. آن‌ها به صورت فشرده‌ای در حال توسعه‌ی آن هستند. آدام کیسینسکی ( Adam Kicinski)، یکی از اعضای هیئت مدیره‌ی استویدیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، بیانیه‌ای را ارسال کرد و اظهار داشت:

 تیم ما در حال بهینه‌سازی و برطرفسازی ایرادات این بازی است. ما سعی می‌کنیم که کار کارمندان خود را فشرده نکنیم ولی این بازی در مراحل نهایی توسعه قرار دارد.

به هر حال مراحل پایانی توسعه همیشه فشرده بوده و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در نتیجه کار فشرده اجتناب‌ناپذیر بوده و قطعا تیم توسعه‌دهنده‌ی این بازی نیز سخت در تلاش است تا عنوان شگفت‌انگیزی را به طرفداران ارائه دهد.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ پنج‌شنبه، ۲۷ شهریور ماه ۱۳۹۹ (۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایند.

منبع: Dualshockers

یک پاسخ دهید