Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

شایعه: بازی‌های فرست پارتی دیگری از سونی برروی رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

1 10

در پی گزارش‌های جیسون شرایر (Jason schreier)، تحلیلگر وب‌سایت Kotaku، درباره‌ی انتشار بازی Horizon: Zero Dawn برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، وی مجددا اظهار داشت که بازی‌های فرست پارتی دیگری از شرکت سونی نیز برروی این پلتفرم منتشر خواهد شد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

به نظر می‌رسد که بازی‌های دیگری از شرکت سونی نیز در کنار Horizon: Zero Dawn و Death Stranding، برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهند شد. از جیسون شرایر سوال شد که «چرا بازی Horizon: Zero Dawn تنها عنوانی از شرکت سونی است که برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود» و وی در پاسخ به این سوال اظهار داشت:

من فکر نمی‌کنم که این تنها عنوانی باشد که برروی این پلتفرم منتشر خواهد شد.

همچنین تاد فیلپس (Todd Philips)، تحلیلگر وب‌سیات Eurogamer، در این موضوع دخالت کرد و وی نیز اظهار داشت که بازی‌های دیگری از شرکت سونی نیز برروی این پلتفرم منتشر خواهند شد. همچنین وی به بازی Dream اشاره نمود که در وضعیت ناپایداری قرار گرفته و توسعه‌دهندگان این عنوان انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی را در برنامه‌های خود لحاظ کرده‌اند. فیلیپس در این خصوص توضیح داد:

بازی‌های دیگری دنباله‌رو Horizon: Zero Dawn خواهند بود و شما نیازی ندارید که بسیار رویایی (Dream) فکر کنید تا متوجه آن شوید. اما شرکت مایکروسافت (Microsoft) زمینه‌ی این موضوع را از پیش ایجاد کرده و به زودی نیز قرار است بازی‌های خود را برروی کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر کند.

لازم به ذکر است که شرکت سونی هنوز واکنشی را نسبت به این گزار‌ش‌ها ارائه نداده است.

منبع: Gamingbolt

نظر اول
  1. Emad908
    Emad908 says

    من که از سونی فقط بلاد بورن و دریمز رو میخوام داد که عالیه قربونشم میریم نداد هم نداد مهم نیست زیاد

یک پاسخ دهید