Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

شایعه: بازی Horizon: Zero Dawn در سال جاری برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

2 32

به نظر می‌رسد که کم‌کم به روز موعود نزدیک می‌شویم و قرار است بازی Horizon: Zero Dawn را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز تجربه کنیم. در ادامه با گیموران همراه باشید.

بر اساس گزارش‌هایی از جانب جیسون شرایر (Jason schreier)، تحلیلگر وب‌سایت Kotaku، بازی یاد شده سرانجام راه خود را به پلتفرم رایانه‌های شخصی بازخواهد کرد و این موضوع توسط سه منبع ناشناس که با شرکت سونی در ارتباط هستند، تایید شده است.

بازی Horizon: Zero Dawn که توسط استودیوی گوریلا گیمز (Guerilla Games) توسعه یافته است، بازخوردهای مثبتی را از جانب منتقدین در سال ۲۰۱۷ میلادی دریافت کرد و توجه بسیاری از بازی‌بازان را به خود جلب کرد. در نتیجه کاربران پلتفرم‌های دیگر نیز علاقه‌مند به تجربه‌ی آن هستند و اکنون با اطلاعاتی که توسط جیسون شرایر منتشر شده است، این دست از بازی‌بازان می‌توانند به انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی امیدوار باشند. همچنین یکی دیگر از بازی‌های انحصاری شرکت سونی یعنی بازی Death Stranding نیز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است که معمولا گزارش‌های وب‌سایت Kotaku به حقیقت تبدیل می‌شود و می‌توان این موضوع را تا حدودی جدی گرفت. هنوز شرکت سونی و استودیوی گوریلا گیمز نیز نسبت به این موضوع واکنش نشان نداده‌اند.

منبع: Pushsquare

2 نظرات
 1. فرشاد عسکری
  فرشاد عسکری says

  انگار همین منبع گفته که جز این بازی بازیهای دیگه ای هم در راه هستنامیدوارم نشونه های از تغییر سیاست های سونی باشه

  ۲
 2. Sammy
  Sammy says

  هرچی میخواد بیاد بیاد!فقط بیاد تو استیم که من بتونم بخرمش!این لعنتی هم ۳ ساله من منتظرشم!😀

یک پاسخ دهید