Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازیگران سریال Lord of the Rings مشخص شدند | فیلم‌برداری ماه آینده آغاز می‌شود

0 9

بازیگران سریال مورد انتظار Lord of the Rings انتخاب شده‌اند و فیلم‌برداری این سریال از ما فوریه آغاز می‌شود.در ادامه با گیموران همراه باشید.

بازیگران سریال مورد انتظار Lord of the Rings انتخاب شدند و سایت آمازون نیز اعلام کرده که فیلم‌برداری این عنوان پرطرفدار از ماه فوریه امسال رسما آغاز خواهد شد.

Lord of the Rings یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌ها در تمام دوران است که خلق این اثر بر‌می‌گردد به مجموعه‌ای از رمان‌های فانتزی که توسط جی آر آر تاکین (J. R. R. Tolkien) نوشته شده است. Lord of the Rings در سرزمینی خیالی‌ قرار داشته و داستان‌های متنوعی از شخصیت‌های پیچیده را دنبال می کند. این مجموعه کتاب‌ها یکی از پرفروش‌ترین رمان‌ها‌ی تاریخ به حساب می‌آیند. همچنین عنوان The Lord of the Rings از نظر مجله‌ی BBC’s The Big Read به عنوان بهترین رمان بریتانیا در سال ۲۰۰۳ انتخاب شد.

فیلم های Lord of the Rings که در اوایل دهه ۲۰۰۰ به اکران در‌آمدند نیز به همان اندازه‌ی کتاب‌های آن محبوب هستند. این سه گانه که شامل  The Fellowship of the Ring ، The Two Tower و Return of King می‌شود علاوه‌ بر نظر منتقدین از نظر تجاری نیز موفقیت آمیز بوده است و میلیاردها دلار در گیشه سود‌آوری داشته است. این عناوین همچنین ده‌ها بار نامزد دریافت جایزه شدند و ۱۷ جایزه Oscars را از آن خود کردند. فیلم آخر  سه گانه، “Return of King” ، جایزه بهترین فیلم سال را در مراسم Oscars سال ۲۰۰۳ به‌دست آورد و بیش از یک میلیارد دلار درآمد کسب کرد؛ در‌آمدی که در آن زمان برای یک فیلم بسیار نادر بود.

یکی از غیبت‌های قابل توجه در لیست بازیگران اعلام شده عدم وجود نام ویل پولتر (Will Poulter) است، وی که ابتدا به عنوان نقش اول سریال قرارداد بسته بود، بعدها مشخص شد به دلیل تداخل‌هایی که با سایر برنامه‌های او ایجاد می‌شود، مجبور به کناره‌گیری است. فصل اول این سریال هشت قسمت بوده و هنوز مشخص نشده است که آیا داستان این سریال به داستان سه گانه فیلم وصل خواهد شد یا خیر.
به همان اندازه که این سریال مورد انتظار هست، همان‎قدر هم برخی از طرفداران نگران این اقتباس جدید از Lord of the Rings هستند. برخی معتقدند که اقتباس‎های تقریباً بی‎نقص فیلم پیتر جکسون ( Peter Jackson) به اندازه کافی خوب بوده و نیازی به کاوش بیشتر در آن سرزمین‌های خیالی نیست. وقتی این سریال در مراحل ابتدایی بود، از اندی سرکیس (Andy Serkis)، بازیگر نقش گالوم (Gollum) در  سه گانه فیلم، درباره‌ی بازگشت به این فرانچایز سوال شد، با پاسخ منفی وی همراه بود. وی گفت علاقه دارد که به جای تجدید نظر در مطالب قدیمی، موضوع جدیدی در دنیای Lord of The Rings کشف شود.
ریس دیویس (Rhys-Davies) که به خاطر بازی در نقش گیملی (Gimli) در سه گانه پیتر جکسون معروف است، معتقد است افرادی که این سریال را تهیه می کنند، غیر اصولی و حریص برای پول هستند. فقط زمان می‌تواند مشخص کند که آیا این سری جدید Lord of Rings واقعاً یک طمع برای پول است یا شاید هم Game of Thrones دیگری در راه است.

یک پاسخ دهید