Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تصاویر جدیدی از بازی Nioh 2 منتشر شد

2 32

همان‌طور که مطلع هستید، بازی مورد انتظار Nioh 2 در سال جاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. اکنون توسعه‌دهنده‌ی آن یعنی استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) نیز تصاویر جدیدی را از آن منتشر کرده‌ است که شخصیت‌ها و دشمنان جدیدی را در معرض نمایش قرار می‌دهد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

به نظر می‌رسد که استودیوی تیم نینجا به صورت هفتگی اطلاعاتی را از این بازی منتشر خواهد کرد و اولین آن‌ها تصاویری شگفت‌انگیز از دشمنان دسته‌ی گاردین اسپریتیز (Guardian Spirits) است.  تیم نینجا از سایکا ماگائوچی (Saika Magoichi) که رئیس دسته‌ی سایکا ایکی (Saika Ikki) بوده نیز رونمایی کرده است که شخصیت جدیدی در این مجموعه محسوب می‌شود. همچنین در کنار آن، دشمان کیوبی ناین تیلد فاکس (Kyubi The Nine Tailed Fox)، یاتاگاراسائو (Yatagarasau) و هیوکودوری (Hiyokudori) نیز معرفی شده‌اند که هر کدام دارای قدرت‌های مخصوص، مانند انتقال توهم و شلیک گلوله‌های آتشین هستند.

شما می‌توانید تصاویر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا کنید:

  Nioh 2

Nioh 2

Nioh 2

Nioh 2

Nioh 2

بازی Nioh 2

Nioh 2

Nioh 2

بازی Nioh 2

Nioh 2

بازی Nioh 2 قرار است در ۱۳ مارچ ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر گردد. همچنین نسخه‌ی بتای این بازی که در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد نیز با واکنش‌های نسبتا مثبتی روبه‌رو شد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایند.

منبع : Pushsquare

2 نظرات
 1. HEAVY RAIN
  HEAVY RAIN says

  امیدوارم انحصاری نباشه و مثل نسخه اولش واسهpc هم بیاد

  ۱
  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says
   هوی رین جان میتونی عکس پروفایلتو عوض کنی متن هم بزاری واسه سر در پروفایلت.
   یه عکس از Scott Shelby بزار که کاراکتر فراموش نشدنی ایه 🔥🔥

یک پاسخ دهید