Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

سریال John Wick احتمالا در سال آینده پخش خواهد شد

0 4

طبق گفته‌ی مدیر‌عامل شبکه تلویزیونی Starz سریال John Wick که تحت عنوان The Continential در دست ساخت است، اوایل سال آینده پخش خواهد شد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

کیانو ریوز (Keanu Reeves)، بازیگر مطرح هالیوود که برای مدتی از یاد‌ها فراموش شده بود، در سال ۲۰۱۴ با اکران فیلم John Wick دوباره بر سر زبان‌ها افتاد. میزان موفقیت این فیلم به حدی بالا بود که تهیه‌کنندگان استودیو لاینز‌گیت (Lionsgate) تصمیم بر ساخت سریالی از این عنوان سرشار از صحنه‌های اکشن هیجان‌انگیز گرفته‌اند.

اوایل سال گذشته بود که شبکه تلویزیونی Starz از ساخت سریالی تحت عنوان The Continential که نام هتلی در سری فیلم‌های John Wick است، پرده برداشت. تا به امروز اطلاعات زیادی از این سریال فاش نشده است. شاید کیانو در مقاطعی از سریال حضور داشته باشد ولی ایان مک‌شین (Ian McShane)، بازیگر نقش وینستون (Winston)، در فیلم John Wick عنوان کرده است که علاقه‌ای به بازی در این سریال ندارد. با این‌که هنوز هیچ اطلاعاتی درباره‌ی بازیگران احتمالی این سریال در دست نیست اما تاریخ تقریبی انتشار آن تا‌حدودی مشخص شده‌ است.

جفری هیرسچ (Jeffrey Hirsch)، مدیر شبکه‌ی Starz، با تازگی اعلام کرده است که این سریال بعد از اکران قسمت چهارم فیلم John Wick پخش خواهد شد. بنابراین از آن‌جایی که در ادیبهشت ۹۹ (می ۲۰۲۱ میلادی) اکران خواهد شد، این احتمال وجود دارد که سریال The Continential اندکی بعد و در همان سال پخش شود.

منبع: Screenrant

 

یک پاسخ دهید