Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

گزارش: مراحل توسعه‌ی بازی God of War 5 آغاز شده است

2 32

قطعا ساخت بازی God of War 5 غیر قابل انکار بوده و اکنون به نظر می‌رسد که این موضوع رنگ واقعیت به خود گرفته است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

طرفداران بسیاری چشم انتظار بازگشت مجدد کریتوس (Kratos) هستند و با سود شگفت‌انگیزی که بازی God of War 4 برای شرکت سونی (Sony) رقم زد، شکی نیست که مراحل توسعه‌ی بازی God of War 5 به زودی آغاز خواهد شد. همچنین انتظار می‌رود که این بازی به منظور عرضه برروی کنسول نسل آینده‌ی شرکت سونی یعنی پلی‌استیشن ۵ توسعه یابد. اکنون کیم نیومن (Kim Newman)، انیماتور روایی استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica)، لباس مخصوص موشن کپچر را بر تن کرده و تصویری از آن را در صفحه‌ی شخصی خود به اشتراک گذاشته است؛ که این تصویر و متن آن احتمالا به آغاز مراحل توسعه‌ی نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی God of War اشاره دارد. وی در پیام خود اشاره داشت:

بازگشت به لباس موشن کپچر حس خوبی را دارد.

قطعا این تصویر به طور رسمی موضوع یاد شده را تایید نمی‌کند ولی به هر حال به نظر می‌رسد که توسعه‌ی بازی جدید استودیوی سانتا مونیکا آغاز شده است. قطعا با نزدیک شدن به زمان عرضه‌ی کنسول‌های نسل آینده نیز می‌توانیم انتظار اطلاعات بیشتری را از این موضوع نیز داشته باشیم.

بازی God of War در حال حاضر برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایید.

منبع: Pushsquare

2 نظرات
 1. حسن عمو
  حسن عمو says

  امیدوارم به زودی دوباره بتونم خفن بودن رو تجربه کنم. گاااد آف واار بی بی. گااد آو وااار 😉

  ۲
  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says

   عجب اواتار کلاسیکی ;] منم همینطور اصن یه چیز ساختن که فقط میخای بدونی چی میشه بعدش؛ نمیشه صبر کرد واسش 😉

   ۲

یک پاسخ دهید