Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تریلر زمان عرضه‌ی بازی Dragon Ball Z: Kakarot منتشر شد

0 3

به سرعت به زمان انتشار بازی Dragon Ball Z: Kakarot نزدیک می‌شویم و اکنون در همین راستا، تریلر زمان عرضه‌ی آن منتشر شده است که در ادامه به تماشای آن می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

طرفدارانی که علاقه‌مند به تجربه‌ی داستان‌های قدیمی مجموعه‌ی Dragon Ball در قالب عنوانی نقش‌آفرینی هستند، بازی Dragon Ball Z: Kakarot را به شدت دوست خواهند داشت. این بازی توسط استودیوی سایبر کانکت ۲ (Cyberconnect2) توسعه یافته و شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) وظیفه‌ی انتشار آن را بر عهده دارد.

تریلر زمان انتشار این بازی با زبان ژاپنی منتشر شده و بخش‌های مختلفی از داستان و گیم‌پلی آن را به نمایش می‌گذارد. همچنین چندین دیالوگ به یاد ماندنی این مجموعه نیز در آن وجود دارد که حس نوستالژی طرفدارن را بر می‌انگیزد. قطعا این بازی یکی از مهمترین عناوین سال ۲۰۲۰ میلادی محسوب شده و خاطرات طرفدارن این مجموعه را در قالب جدیدی زنده خواهد کرد.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده کنید:

بازی Dragon Ball Z: Kakarot در تاریخ جمعه، ۲۷ دی ماه ۱۳۹۸ (۱۷ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایند.
منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید