Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

اژدها وارد می‌شود | نقدها و نمرات بازی Dragon Ball Z: Kakarot

0 34

سرانجام هم‌زمان با نزدیک شدن به زمان انتشار بازی Dragon Ball Z: Kakarot نقدها و نمرات آن نیز منتشر شده  است که در ادامه به مرور آن می‌پردازیم؛ پس در ادامه با گیموران همراه باشید.

این بازی که در سبک اکشن و نقش‌آفرینی قرار دارد، توسط استودیوی سایبرکانکت ۲ (Cyberconnect2) توسعه یافته و شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) نیز وظیفه‌ی انتشار آن را بر عهده دارد. این بازی توانسته است بازخوردهای مثبتی را از جانب منتقدین دریافت کند و به یکی از بهترین نسخه‌های این مجموعه تبدیل شود.

شما می‌توانید نقدها و نمرات این بازی را در قسمت پایین مشاهده کنید:

GAMINGbible: 9/10

صرف نظر از برخی از مکانیزم‌های قدیمی و ماموریت‌های فرعی غیرمتنوع در این بازی، در مجموع این بسته قالب جدید و عمیقا جذابی برای تجربه‌ی فرم اصلی مجموعه است.

Hobby Console: 8/10

این بازی هدیه‌ای است برای تمام طرفداران مجموعه‌ی Dragon Balls که به خوبی در قالب سبک جهان باز و نقش‌آفرینی به اجرا در آمده است. این بازی بی‌نقص نیست ولی پویایی و مدت زمان آن ارزش تجربه را دارد.

Gameblog.fr: 8/10

Dragon Ball Z: Kakarot بهترین قالب تجربه‌ی داستان‌های آشنای این مجموعه است. هیچ نسخه‌ی دیگری از این مجموعه نیز به اندازه‌ی‌ این بازی درگیرکننده نیستند. زمان بارگذاری این بازی طولانی بوده و عنوانی بی‌نقص نیست ولی یک تجربه‌ی اجباری برای تمام طرفداران مجموعه محسوب می‌شود.

Everyeye.it: 7.5/10

برخی از انتخاب‌های این بازی که پیوسته نیستد، به تجربه‌ی کلی و لذت‌بخش و بلندمدت این بازی آسیب رسانده‌اند. این بازی به طرفداران خوش‌آ‌مد می‌گوید ولی ترکیب عناصر اصیل مجموعه‌ی Dragon Balls با عتاصر نقش‌آفرینی بی‌نقص در نیامده است.

بازی Dragon Ball Z: Kakarot قرار است فردا و در تاریخ جمعه، ۲۷ دی ماه ۱۳۹۸ (۱۷ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.

منبع: Metacritic

یک پاسخ دهید