Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

هدست واقعیت مجازی Valve’s Idex در تمام نقاط جهان به فروش رفته است

1 4

به نظر می‌رسد که فروش هدست واقعیت مجازی Valve’s Idex بیشتر از تصورات بوده و از طرفداران بسیاری در تمام نقاط جهان برخوردار است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

اکنون بر اساس گزارش‌هایی از وب‌سایت Road to VR، هدست واقعیت مجازی Valve’s Idex نه تنها در آمریکا و کاندا به فروش رفته، بلکه فروش مناسبی را در تمام نقاط جهان داشته است. احتمالا این موضوع به دلیل معرفی بازی Half-Life: Alyx اتفاق افتاده است که عنوانی مخصوص هدست‌های وقعیت مجازی محسوب می‌شود.

محبوبیت هدست‌های واقعیت مجازی به شدت در حال افزایش بوده و این موضوع که نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Half-Life پس از ۱۳ سال انتظار منتشر خواهد شد، انگیزه‌ای برای تهیه‌ی آن‌ها است.

گزارشهایی از شرکت والو (Valve) نیز نشان می‌دهد که آن‌ها به سختی در تلاش هستند تا به تقاضای طرفداران پاسخ داده و دستگاه‌های بیشتری را به خرده‌فروشی‌ها ارسال کنند. همچنین کشور ژاپن نیز یکی از مهمترین مناطقی است که فروش این هدست را پوشش داده است؛ کشوری که بازی‌بازان آن، هدست واقعیت مجازی Valve’s Idex را در کنار کنترلرهایی جداگانه تهیه می‌کنند. همچنین باندلی نیز در این کشور وجود دارد که هر دوی موارد یاد شده را در خود جای داده است. به هر حا به نظر میرسد که ایندهی درخشانی انتظار بازی‌های واقعیت مجازی را می‌کشد و این گزارش نیز مهر تاییدی بر آن است

منبع: PCgamer

نظر اول
  1. Sammy
    Sammy says

    تو ایران موجود هستش؟!یه لیست تقریبی از قیمتشم میذاشتی کاشکی😐

یک پاسخ دهید