Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

جدول فروش هفتگی بریتانیا: FIFA 20 صدرنشین

5 47

سلامی مجددا به همراهان همیشگی گیموران. امیدوارم حالتان خوب باشد. سرانجام هفته‌ی دیگری نیز فرا رسید و ما را وادار کرد تا با جدیدترین جدول فروش هفتگی بریتانیا در خدمت شما عزیزان برسیم؛ پس در ادامه با گیموران همراه باشید.

سرانجام بازی FIFA 20 توانسته است به سلطنت Call of Duty: Modern Warfare در بریتانیا پایان داده و رتبه‌ی نخست این هفته را از آن خود کند. اما در کنار این موضوع، هم‌چنان رتبه‌های بالای جدول با کمی تغییرات مشابه هفته‌ی گذشته هستند و این می‌تواند به دلیل کاهش انتشار بازی‌ها باشد. همان‌طور که مستحضر هستید، به تازگی جشن کریسمس را پشت سر گذاشتیم و کمی زمان می‌برد تا بازی‌های جدید منتشر شوند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare نیز با یک پله سقوط نسبت به هفته‌ی گذشته، جایگاه دوم را از آن خود کرده است. قطعا استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) توانسته است موفقیت بزرگی را با این بازی به دست آورد و بازی‌بازان بسیاری را مجددا نسبت به آینده‌ی این مجموعه امیدوار سازد.

اما در رتبه‌ی سوم نیز بازی تحسین‌ شده‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order قرار گرفته است که قطعا اکران فیلم جدید این مجموعه نیز به هیجان طرفداران اضافه و بسیاری از آن‌ها را جذب این بازی کرده است. این عنوان با ارائه‌ی یک ماجراجویی شگفت‌انگیز در دنیای Star Wars، بسیاری از طرفداران را مجذوب خود کرده و احتمالا فروش مناسب آن هم‌چنان ادامه داشته باشد.

نکات قابل توجه جدول:

قطعا بازی Tekken 7 پدیده‌ی جدول این هفته‌ی بریتانیا محسوب شده و توانسته است خود را از رتبه‌ی سی و یکم، به رتبه‌ی چهارم برساند. همچنین در کنار آن، بازی Project Cars 2 نیز توانسته است اقدامی مشابه را صورت داده و از رتبه‌ی سی و دوم به رتبه‌ی پنجم این هفته‌ی جدول بریتانیا صعود کند. قطعا تخفیفات این دو بازی در ماه ژانویه از عوامل اصلی این موفقیت هستند.

همچنین به دلیل پخش سریال The Witcher، بازی The Witcher 3: Wild Hunt نیز توانسته است راه خود را به ۱۰ بازی پرفروش این هفته‌ی بریتانیا باز کرده و رتبه‌ی سی و هشتم جدول را از آن خود کند.

انتشار بازی‌های انحصاری نیز کاهش یافته و در نتیجه هم‌چنان شرکت نینتندو به عملکرد مناسب خود در بریتانیا ادامه می‌دهد. در نتیجه، احتمالا جدول فروش هفتگی بریتانیا در هفته‌ی آینده نیز تغییرات زیادی را به خود نبیند و رقابت میان رتبه‌های بالای جدول هم‌چنان ادامه داشته باشد

شما می‌توانید فهرست منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده کنید:

نام بازیرتبه‌ی این هفتهرتبه‌ی هفته‌ی گذشته
FIFA 20۱۳
Call of Duty: Modern Warfare۲۱
Star Wars Jedi: Fallen Order۳۲
Tekken 7۴۳۱
Project Cars 2۵۳۲
Grand Theft Auto V۶۶
Super Mario Odyssey۷
Luigi’s Mansion 3۸۵
Mario Kart 8 Deluxe۹۴
Borderlands 3۱۰۷

علاقه‌مندان می‌توانند فهرست هفته‌ی گذشته را نیز از این نشانی مشاهده کنند.

منبع: Pushsquare

5 نظرات
 1. dragon 313
  dragon 313 says

  متشکر از آقای آهاز برای اطلاع رسانی.👍👍👍

  ۱
  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says

   ممنون تبریک بهت میگم هنوز COD خوب داره میفروشه ;]

 2. PERSIAN NAZI
  PERSIAN NAZI says

  سلام بر رفقای عزیز و دوست داشتنی خودم . من چند روزیه نیستم چون یه راننده مست زده دکل مخابرات محلمونو انداخته و مخابراتم از درست کردنش سر باز زده . امیدوارم همگی شاد باشید و دعا کنید این دکل ویلان مانده رو زود درست کنن. اون عکس من چرا عوض شده اخه. عقاب رایش سوم کجا و علامت اساسین کجا

  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says

   دل ما هم واست تنگ شده بود آره از سامی شنیدم چی شده
   امین یه سیستم جدید راه اندازی کردم واسه پروفایلا برو راحت عکس بزار

   1. PERSIAN NAZI
    PERSIAN NAZI says

    والا فعلا با موبایل دستم بستس. بینم کس دکل بی صاحبو درست میکنن. نتم اینقدر داغونه که پیامهای استیمم وا نمیکنه

یک پاسخ دهید