Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

فروش بازی Subnautica به ۵ میلیون نسخه رسید

0 1

بازی مستقل Subnautica هم‌چنان به محبوبیت خود ادامه داده و اکنون به نقطه‌ی عطف جدیدی از نظر فروش رسیده است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

این بازی که توسط استودیوی آنون ورلد اینترتینمنت (Unknown World Entertainment) توسعه یافته و پس از سه سال حضور در مرحله‌ی دسترسی زودهنگام، در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شد، اکنون فروشی ۵ میلیون نسخه‌ای را تجربه کرده است.

این استودیو تایید کرد که فروش دقیق آن ۵.۲۳ میلیون نسخه در سراسر جهان و برروی تمام پلتفرم‌های مقصد آن بوده، و دانلودهای رایگان آن محسابه نشده است. این بازی در مارچ ۲۰۱۹ میلادی به صورت رایگان برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار داشت و در طول دو هفته، ۴.۵ میلیون مرتبه از این فروشگاه دانلود شد که رقمی شگفت‌انگیز بوده و در آمار منتشر شده نیز لحاظ نشده است.

این بازی که به صورت جهان باز و در زیر دریا روایت می‌شود، عنوانی منحصر به فرد در این سبک بوده و یکی از بهترین عناوین سبک بقا نیز محسوب می‌شود. بسیاری از کاربران یوتوب و استریمرها نیز به تجربه‌ی آن مشغول هستند و بسیاری از طرفداران از این طریق به این عنوان جذب شده‌اند.

بازی Subnautica در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین ادامه‌ی این مجموعه با نام Subnautica: Below Zero نیز در دست توسعه قرار دارد.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید