Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تاکنون ۱۵ میلیون نسخه از بازی Monster Hunter World به خرده‌فروشی‌ها ارسال شده است

0 1

بازی Monster Hunter World به موفقیت بزرگ دیگری دست یافته و فروش شگفت‌انگیزی را تجربه کرده است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

شرکت کپکام (Capcom)، خالق بازی Monster Hunter World، تاکنون محتویات اضافه‌ی بسیاری را برای این عنوان منتشر کرده و از آن به خوبی پشتیبانی کرده‌ است. اکنون طرفداران این بازی روزانه در حال افزایش بوده و تاکنون ۱۵ میلیون نسخه از این عنوان، به خرده‌فروشی‌ها ارسال شده است. همچنین فروش بسته‌الحاقی آن یعنی Iceborne نیز از مرز ۴ میلیون نسخه عبور کرده و بدین ترتیب، این بازی به سریعترین عنوان شرکت کپکام از نظر فروش تبدیل شده است.

قطعا آن‌ها از پشتیبانی Monster Hunter World دست نخواهند کشید زیرا اکنون این مجموعه به پرفروش‌ترین بازی شرکت کپکام تبدیل شده است. همان‌طور که ملاحظه می‌کنید، شرکت کپکام سال ۲۰۲۰ میلادی را نیز به خوبی آغاز کرده و در کنار این موضوع، تریلر شگفت‌انگیز جدیدی را نیز ار بازی Resident Evil 3 Remake منتشر کرده است.

بازی Monster Hunter World هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایند.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید