Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تصاویر جدیدی از بازی واقعیت مجازی Half-Life: Alyx فاش شد

2 38

تصاویر جدیدی از بازی به شدت مورد انتظار Half-Life: Alyx در فضای مجازی پخش شده است که به محیط‌های علمی‌ تخیلی آن می‌پردازد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

بازی Half-Life: Alyx عنوانی مخصوص هدست‌های واقعیت مجازی است ولی در کنار آن، یکی از موردانتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ میلادی و یا فراتر از آن محسوب می‌شود. بازی‌بازان به شدت منتظر انتشار اطلاعات و نمایش‌های جدیدی از این بازی هستند و اکنون کانال یوتیوب Valve News Network، ویدئویی را منتشر کرده است که شامل تصاویری از این بازی می‌شود. همچنین به نظر می‌رسد که منبع انتشار این تصاویر ناشناس بوده و وی به طور اتفاقی به تجربه‌ی این بازی پرداخته است.

طرفداران سرسخت مجموعه‌ی Half-Life نیز در حال تحلیل این تصاویر هستند و احتمالا به زودی اطلاعاتی را از آن‌ها کشف کنند. بدون توضیح اضافه‌ای، شما را به تماشای این تصاویر دعوت می‌کنیم:

Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx

بازی Half-Life: Alyx در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین گزارشاتی منتشر شده است که به عرضه‌ی آن برروی هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر اشاره دارد. همچنین شرکت والو تایید کرده است که بخش چندنفره نیز در این بازی وجود نخواهد داشت. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایند.

منبع: Gamingbolt

2 نظرات
 1. Revenger
  Revenger says

  لامصب برای یه بازی عادی هم گرافیکش خیلی خوبه چه برسه به VR
  چرا هر جا میرم باید یه ارور ببینم؟😂

 2. Elecropop
  Elecropop says

  زااااارت، یک کلام از خواهر شوهر!

یک پاسخ دهید