Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

پیام جدید استودیوی بایوور به سری Mass Effect اشاره دارد

0 8

استودیوی بایوور (Bioware) به طور غافل‌گیرانه‌ای پیام جدیدی را در رابطه با مجموعه‌ی Mass Effect ارسال کرده است که در ادامه به مرور آن می‌پردازیم؛ پس در ادامه با گیموران همراه باشید.

امروز استودیوی بایوور دست به اقدام عجیبی زده و برخلاف انتظارات، پیامی در رابطه با سری Mass Effect را منتشر نموده که به شدت مورد توجه طرفداران قرار گرفته است. Mass Effect یکی از مهمترین و بزرگترین مجموعه‌های نسل گذشته محسوب شده و بسیاری از بازی‌بازان نیز آن را به عنوان یک شاهکار تلقی می‌کنند. اما نسخه‌ی جدید آن که در نسل جاری منتشر شد، نتوانست انتظارات را برآورده کند و بازخوردهای منفی زیادی را نسبت به انیمیشن و دیگر جنبه‌های خود به دست آورد. اکنون استودیوی بایوور پیامی را در صفحه‌ی رسمی خود ارسال کرده است که تیتراژ ابتدایی بازی Mass Effect 1 و تعدادی از موسیقی‌های به یادماندنی آن را به سمع و بصر بازی‌بازان می‌رساند.

پیام استودیوی بایوور

همان‌طور که مطلع هستید، با روز سالگرد این بازی فاصله داریم و در حال حاضر دلیل خاصی برای ارسال پیامی در رابطه با سری Mass Effect وجود ندارد. اما به نظر می‌رسد که استودیوی بایوور تمام معادلات را بر هم زده و احتمال رونمایی از نسخه‌ی جدید این مجموعه را افزایش داده است. همچنین شایعاتی نیز به تازگی منتشر شده است که به در دست توسعه قرار داشتن نسخه‌ی جدید این مجموعه اشاره دارد.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید