Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

نسخه‌ی فیزیکی بازی Streets of Rage 4 رسما تایید شد

0 5

سرانجام نسخه‌ی فیزیکی بازی Streets of Rage 4 رسما تایید شد که در ادامه به مرور آن می‌پردازیم؛ پس در ادامه با گیموران همراه باشید.

شکی نیست که نسخه‌ی چهارم مجموعه‌ی Streets of Rage یکی از مورد انتظارترین عناوین سال جاری بوده و بسیاری از بازی‌بازان نیز خواهان نسخه‌ی فیزیکی آن هستند. اکنون شرکت لیمیتد ران گیمز (Limited Run Games) با ارسال پیامی در صفحه‌ی رسمی خود تایید کرده است که توزیع‌ کننده‌ی نسخه‌ی فیزیکی این بازی خواهد بود. متن این پیام بدین شرح است:

ما نسخه‌ی فیزیکی بازی Streets of Rage 4 را ارائه خواهیم داد و از این بابت هیجان‌زده هستیم. همچنین جزئیات بیشتری را در آینده منتشر خواهیم کرد.

قطعا این موضوع خبر هیجان‌انگیزی برای طرفدارن نیز محسوب شده و در آینده می‌توانند اقدام به تهیه‌ی این بازی مورد انتظار نیز کنند. به تازگی شخصیت آدام هانتر (Adam Hunter) نیز برای این بازی تایید شده است که اکنون با اضافه شدن این خبر، طرفداران به شدت برای آن هیجان‌زده شده‌اند.

بازی Streets of Rage 4 در تاریخی نامشخص برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. موسیقیدان افسانه‌ای و سازنده‌ی موسیقی‌های نسخه‌های قدیمی این بازی یعنی یوزو کوشیرو (Yuzo Koshiro) نیز موسیقی‌های این بازی را خلق می‌کند.

منبع : PSU

یک پاسخ دهید