Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

مراسم Destination Playstation توسط شرکت سونی اجرا نمی‌شود

0 8

بر اساس گزارش‌های جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد که شرکت سونی (Sony) برگزارکننده‌ی مراسم Destination Playstation نخواهد بود. در ادامه با گیموران همراه باشید.

به نظر می‌رسد که شرکت سونی قرار است مراسم Destination Playstation را در فوریه‌ی سال جاری برگزار کرده و برخی از برنامه‌های خود را در آن ارائه دهد. اکنون بر اساس گزارشی که از مایک فوتر (Mike Futter)، خبرنگاری در حوزه‌ی بازیهای ویدئویی، منتشر شده است، این مراسم پشت درهای بسته برپا شده و شرکت سونی اجراکننده‌ی آن نخواهد بود. آن‌ها تنها برنامه‌های خود را برای برخی از سهام‌داران حاضر در این مراسم ارائه خواهند داد. همچنین بر اساس توضیحات وی، توزیع‌کننده‌ی‌ بزرگی در این مراسم حضور خواهد داشت که برگزاری این مراسم را نیز بر عهده دارد. وی در این خصوص اظهار داشت:

من از منابع مختلفی شنیده‌ام که شرکت سونی اجراکننده‌ی مراسم Destination Playstation نبوده و این مراسم، رویدادی است که ناشران و خرده‌فروشی‌ها را دور هم گرد می‌آورد. این مراسم هم‌چنان برگزار خواهد شد ولی توسط توزیع‌کننده‌ی بزرگی اجرا می‌شود.

این مراسم در فوریه برگزار خواهد شد و شرکت سونی در نظر دارد تا در آن بدرخشد. همچنین آن‌ها خواهان مراسم دیگری در این ماه نیستند و اگر چنین اتفاقی رنگ واقعیت به خود بگیرد، کنسول پلی‌استیشن ۵ رسما رونمایی خواهد شد.

به هرحال این موضوع تنها یک شایعه بوده و بهتر است انتظارات خود را همچنان پایین نگه دارید.

کنسول پلی‌استیشن ۵ در تعطیلات ۲۰۲۰ میلادی به صورت جهانی عرضه خواهد شد.

منبع: PSU

یک پاسخ دهید