Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

انتشار بازی Avengers رسما به تعویق افتاد

3 23

ناشر بازی Avengers یعنی شرکت اسکوئر اینکس (Square Enix) امروز اعلام نمود که این عنوان با تاخیر منتشر خواهد شد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

اسکات آموس (Scot Amos) و ران روزنبرگ (Ron Rosenberg)، تهیه‌کنندگان بازی Avengers، با انتشار بیانیه‌ای در وب‌سایت رسمی شرکت اسکوئر اینکس اعلام کردند که انتشار این عنوان به تعویق افتاده و در تاریخ جمعه، ۱۴ شهریور ماه ۱۳۹۹ (۴ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) عرضه خواهد شد. آن‌ها در خصوص دلایل این تصمیم اظهار داشتند:

زمانی که ما بازی Avengers را معرفی کردیم، متعهد به ارائه‌ی تجربه‌ای داستان‌محور، بخش Co-op درگیر کننده و محتوای غنی شدیم. با این تفاسیر، ما زمان بیشتری را برای توسعه‌ی این بازی اختصاص خواهیم داد تا تمرکز خود را به بهینه‌سازی و رساندن آن به کیفیتی که طرفداران از ما انتظار دارند، معطوف کنیم.

قطعا شرکت اسکوئر اینکس این تصمیم را با بررسی‌های فراوان اتخاذ کرده و احتمالا به پیشرفت کیفیت آن کمک کند. همان‌طور که مطلع هستید، بسیاری از طرفداران چندان از گیم‌پلی آن راضی نبودند و حتما این تاخیر موجب بالا رفتن کیفیت تمام جنبه‌های بازی خواهد شد.

بازی Avengers در تاریخ یاد شده برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: Pushsquare

3 نظرات
 1. HEAVY RAIN
  HEAVY RAIN says

  به این بازی خیلی امید دارم امیدوارم این تاخیرش به نفع ما گیمرها باشه و بیشتر روش کار کننخبر تاخیر final fantasy 7 remakeهم خیلی ضدحال بود و من pcفن باید بعد انتشارش یک سال و یک ماهی صبر کنم

  ۱
 2. HEAVY RAIN
  HEAVY RAIN says

  اقای اهاز واقعا افرادی مثل شما کم پیدا میشن ۳ دقیقه بود که کامنت گذاشتم و تایید شد و واقعا سرعت تایید کامنت ها فوق العاده بالاس و داخل برخی از سایت باید یه ۵ساعتی صبر کنیم که کامنت ها تایید بشه.

  ۱
  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says

   ممنونم دوست خوبم. من به همتون قول دادم که کامنتارو مثل زمانی که تو گیمفا بودم به سرعت تایید خواهم کرد.
   اگرچه که یکمی بازدید کمه هنوز و بعضی وقتا یادم میره رفرش کنم :))

یک پاسخ دهید