Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

شرکت سونی از مراسم Experience Playstation رونمایی کرد

1 26

تنها چند ساعتی از بیانیه‌ی رسمی شرکت سونی (Sony) مبنی بر حضور نداشتن آن‌ها در نمایشگاه E3 2020 گذشته و اکنون آن‌ها از مراسم جدیدی رونمایی کرده‌اند که در ادامه به مرور آن می‌پردازیم. پس با گیموران همراه باشید.

شرکت سونی ساعاتی پیش از مراسم Experience Playstation رونمایی نمود که قرار است رویدادی تجلیلی باشد و در فروشگاه سونی اسکوئر (Sony Square)، واقع در شهر نیو یورک سیتی (New York City) برپا خواهد شد. همچنین این مراسم از امروز آغاز شده و تا یکشنبه، ۲۷ آبان‌ ماه (۱۶ فوریه) ادامه خواهد داشت.

اما موضوع قابل توجه این است که به تازگی شایعاتی مبنی بر رونمایی رسمی از کنسول پی‌استیشن ۵ در فضای مجازی پر شده است که اکنون با برپایی مراسم Experience Playstation، مجددا قوت گرفته است. درست است که این مراسم به کنسول پلی‌استیشن ۴ و بازی‌های واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر می‌پردازد، ولی ممکن است که شرکت سونی اشاراتی را به کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز در این مراسم داشته باشد.

آن‌ها از قبل اعلام کرده‌اند که شرکت کردن در هزاران رویداد مشتری‌محور را در برنامه‌های خود دارند و این مراسم نیز می‌تواند یکی از آن‌ها محسوب شود.

کنسول پلی‌استیشن ۵ در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر خواهد شد و بر خلاف کنسول اکس‌باکس سریز اکس، بازی‌های زمان عرضه را با خود به همراه خواهد داشت.

منبع: Gamingbolt

نظر اول
  1. HEAVY RAIN
    HEAVY RAIN says

    امیدوارم به زودی از project awakeningهم تریلر گیمپلی بدن بنظرم خیلی بازی جاه تلبانه ایه

یک پاسخ دهید